ZALOGUJ SIĘ

NOWA PROMOCJA NA ETUTOR 116ZL / 12MIESIECY ! Dzis dostalam maila

zmodyfikowany: 10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Dzis wlasnie otrzymalam ta promocje na poczte. Moze bedzie ktos chcial z niej skorzystac :)


Pozdrawiam
edyta1816
renata_k - Witam serdecznie,

proszę o nie zamieszczanie na forum linków zakupowych, które otrzymuje Pani na swój adres mailowy, ponieważ są one spersonalizowane. W tym przypadku na przykład link ten też nie jest przypisany do Pani konta, tylko Pani Marii.
Jeśli ktoś nie zauważy informacji u dołu strony, może w ten sposób dokonać zakupu nie na swoje konto.

Pozostali użytkownicy również będą mieli możliwość skorzystania z tej oferty, więc nie ma potrzeby dzielenia się indywidualnymi linkami.

Pozdrawiam,
Renata Kowalczyk
- 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Mi nie chodzi zeby ktos doladowal konto komus...tylko swoje . Ja jakos na swoja poczte tego maila nie dostalam. Tylko wlasnie Pani Maria. Ktora podzielila sie ze mna tym linkiem :)
edyta1816
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu
edyta1816 - Zreszta jak klikam na ten link to na dole pokazuja sie moje dane do doladowania. Wiec mysle ze u kazdego jest tak samo jak i u mnie :). - 10 lat temu
dania57 - u mnie tez są moje dane, a na swój adres emailowy jeszcze nic nie dostałam. Ciekawe, do kiedy ta promocja? Jest napisane dla pierwszych 1000. - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Pewnie zaraz jej nie bedzie :).A ja nikogo w blad nie chcialam wprowadzic :) . I jak widac nie tylko mi wyskakuja na dole moje dane do doladowania swojego konta! A nie kogos... jak Pani Renata napisala :)
edyta1816

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam,

możliwe, że nie otrzymały Panie takiej wiadomości na swój adres mailowy, ponieważ abonamenty na kurs na Państwa kontach będą ważne jeszcze przez długi czas. Wychodzimy więc z założenia, że osoby, którym abonament nie skończy się wkrótce, póki co nie będą chciały go przedłużać, więc do nich nie wysyłamy tego powiadomienia.

Kiedy ja otwarłam zamieszczony przez Panią link pokazywały się w nim dane innej użytkowniczki, więc podawanie tych linków nie jest do końca bezpieczne, ponieważ w ten sposób jesteśmy logowani na konto tej osoby.
W czasie trwania promocji świątecznej wydarzyła się podobna sytuacja, gdy ktoś dokonał zapłaty korzystając z otrzymanego od kogoś linku, w efekcie czego doładował oczywiście inne konto. Wolelibyśmy uniknąć takich nieporozumień.

Kończąc - jeśli dociera do Państwa od kogoś informacja, że pojawiła się na naszej stronie nowa promocja, z której chcieliby Państwo skorzystać, prosimy o kontakt na adres [...]@etutor.pl - powiemy co można zrobić w tej kwestii.

Pozdrawiam :)
renata_k
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.