ZALOGUJ SIĘ

Czy podczas powtórek można cofnąć ruch?

10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Tego to akurat jestem mega ciekawy. Czy podczas powtórek można cofnąć ruch? Tak dokładniej to chodzi mi o źle ocenione słówko. Pomyliłem się i zamiast "1" przyznałem "4". Czy można wrócić do poprzedniego słowa i ocenić je tak, jak należy?
beatusmartinus

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Ja próbowałem kombinować i się nie udało:( A byłaby to fajna opcja, wrzuć ją do sugestii.
rupcio
beatusmartinus - Jak da odpowiedź ktoś z etutor i faktycznie okaże się, że nie można to zaproponuję taką opcję w sugestiach. ;) Na razie mam nadzieję, że jest taka opcja tylko że ja nie wiem gdzie. ;) - 10 lat temu
beatusmartinus - No i zaproponowałem, lecz jak na razie nie ma odzewu ze strony 'etutor'. No nic. Trzeba będzie kombinować po staremu. ;) - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

ale jeśli wciśniemy 1 lub 2 to, to słówko jest tego samego dnia w powtórkach i przy drugiej probie można zaznaczyć poprawną ocenę.
remco
beatusmartinus - Tak, ale ja wcisnąłem na odwrót. Było źle ale wcisnąłem "4". ;) - 10 lat temu
rupcio - Może warto w takim przypadku usunąć słowo z listy a następnie je ponownie dodać. W ten sposób słówko powinno być "na wierzchu". - 10 lat temu
beatusmartinus - Ej, bardzo dobry pomysł! :) - 10 lat temu
rupcio - jak przetestujesz to daj znać czy działa:) - 10 lat temu
remco - Ale nawet chyba przy ocenie 4 ono się za kilka dni pojawi ponownie, wtedy można obniżyć ocenę i będzie częściej, przynajmniej ja tak czasem robię w ramach przypominajki - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.