ZALOGUJ SIĘ

Co dzieje się z powtórkami podczas nieaktywnego abonamentu?

10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Mam pytanie. Właściwie formalne, ale wolę się upewnić. Mam zamiar wykupić abonament na trzy miesiące, bo podczas wakacji najprawdopodobniej będę chciał zrobić sobie przerwę. I z tego, co rozumiem to podczas tej przerwy, gdy nie będę miał opłaconego konta to powtórki nie będą się pomnażać tylko zostaną "zamrożone" w miejscu? A po wakacjach będę zaczynał z tego samego pułapu, co przed wakacjami?
beatusmartinus

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Niestety powtórki raczej będą Ci się namnażać i po wakacjach będziesz mieć sporo materiału do przerobienia :-/
G
gebi2
beatusmartinus - Ooo... Jesteś tego pewien. Jeżeli tak to niedobrze. Myślę, że administracja powinna to lepiej w takim razie przemyśleć. W każdym bądź razie dziękuję za odpowiedź. - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Powtórki się namnażają, niestety ale jest proste rozwiązanie. Po wakacjach rozłożysz sobie zaległe powtórki w czasie i gotowe. Uczysz się dalej :)
L
lumpsum1

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

W czasie wakacji możesz chociaż wykonywać same powtórki.Ale też nie jest trudne ogarnięcie tych namnożonych powtórek, ja np. w jeden dzień kiedyś 3000 zrobiłem,przez pierwszy tydzień miałem ich dużo w kalendarzu,ale wszystko szybko wróciło do normy :) Możesz też po przerwie zacząć wykonywać powtórki włączając po 1 liście do systemu powtórek ( np. co tydzień włączając kolejną)
H
Haven

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Możesz też zaznaczyć w kalendarzu wolne, wtedy powtórki nie będą dodawane. Trzeba kliknąć "statystyki", potem zakładkę "kalendarz nauki" i kliknąć na dni kiedy chcesz mieć wolne. Pojawi się ikonka leżaka.
K
kaja8613
beatusmartinus - Ooo... super dziękuję to jest bardzo dobre rozwiązanie mojego dylematu. :)))) - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.