ZALOGUJ SIĘ

Czy eTutor oferuje naukę języka holenderskiego?

10 lat temuostatnia aktywność: 6 lat temu
Mysle ze forma nauki w etutor.pl jest swietna i podjelabym nauke j.holenderskiego jakby był w etutor.pl. A co wy myślicie o j.holenderskim na etutor.pl ? I chce zachecic persolen zarzadzajacy etutor.pl żeby wprowadzili nowy jezyk- holenderski.
J
jus.sen
a.kosmal - @jus.sen, bardzo dziękujemy za miłe słowa na temat naszej platformy. Cieszymy się, że spełnia ona oczekiwania naszych uczniów, bo to jest dla nas najważniejsze. Niestety, co do języka holenderskiego czy jakiegokolwiek innego, nie mamy aktualnie w planach wdrażania kolejnych języków, bowiem pracujemy nad wieloma innymi projektami mającymi na celu rozwijanie dotychczasowych kursów.

Pozdrawiamy,
Zespół eTutor.pl
- 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 7

rowniez sadze ze platforma etutor jest rewelacyjna. kazdy dodatkowy jezyk na niej bylby wielkim atutem.
P
plejada69

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

ja osobiście też wolałbym holenderski także narazie muszę poszukać równie dobrej strony A szkoda...
D
Daro0

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Bardziej widziałbym tutaj np język hiszpański, albo inny bardziej popularny od holenderskiego ;)
tralfaz

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja tez jestem za hiszpańskim;)
A
agkrol

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Będziemy marudzić o hiszpańskim, aż może kiedyś coś wymarudzimy (:
Ja na razie korzystam z innej platformy, żeby uczyć się hiszpańskiego, ale jest to jak niebo i ziemia w porównaniu do etutor.
Jeszcze nie spotkałam się ze stroną do nauki języków tak dobrze rozwiniętą jak ta tutaj (bo jak Polacy już coś robią to robią to genialnie, hehe).
Tattoo94
piotr.grela - Tattoo94 jaka to platforma? Tattoo94 masz racje - nie wiem czy ktos z Was pamieta syntezator mowy Ivona, tez polskiej produkcji, rewelacja. Ivona zostala kupiona przez Amazon, moze jest obecnie uzywana w czytnikach Kindle reader - bo brzmi podobnie. - 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jeśli będziecie myśleli nad kolejny językiem jestem za hiszpańskim! Uwielbiam uczyć się z e-tutorem!
Shay

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

a ja liczę na francuski :)
maotaania

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.