ZALOGUJ SIĘ

Dlaczego moje prawidłowe odpowiedzi zostały oznaczone czerwonym "X" jako błędne?

10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
1. Is there a peach on the table. odp. no,there isn't (moja i taka sama w pozycji "Prawidłowo")
2. Are there people in the garden? odp. yes,there are (moja i taka sama w pozycji "Prawidłowo")
3. Is there money on his bank account? odp. no,there isn't (moja i taka sama w poz."Prawidłowo")
C
czupurek
Ewelina79 - Dlatego, że nie były prawidłowe. Napisane jest - W odpowiedziach przeczących użyj form skróconych. W jednej twojej odpowiedzi nie ma formy skróconej. - 10 lat temu
elderflower - może chodzi o interpunkcję? - np. po "no" przecinek i spacja- no, there isn't - 10 lat temu
Ewa-Sally - Ewelina - w jednej odpowiedzi nie ma formy skróconej, bo nie jest przecząca.

Moim zdaniem elderflower ma rację - zrobiłam eksperyment, z którego wynika, że sam brak przecinka by nie szkodził, ale brak spacji po nim powoduje uznanie odpowiedzi za błędną, chociaż użyta forma jest poprawna.

czupurek - pamiętaj, że to sprawdza komputer, który porównuje wpisany tekst ze swoim wzorcem.
- 10 lat temu zmieniany: 10 lat temu
Ewelina79 - O rzeczywiście, masz rację Ewa. Trzeba też pamiętać o prawidłowych apostrofach. - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Podobne wątki