ZALOGUJ SIĘ

Certyfikat za ukończony egzamin

10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Zaliczyłam już teścik- w sumie chciałam sobie tylko przypomnieć wiedzę z lat wcześniejszych. Owszem nauka z etutorem jest super :)
Mam pytanie dotyczące samego certyfikatu. Dlaczego on nie jest potwierdzony żadnym podpisem ani żadną pieczątką?
Jak dla mnie to jest wydrukowany na zwykłej kartce- każdy sam taki możne zrobić.
Co przemawia na jego korzyść i że to jest faktycznie potwierdzenie jakieś a nie papier z drukarki???
B
basia79

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Hmm zastanawiający jest brak odpowiedzi...
B
basia79

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wiesz mi nie chodziło o wypis jakie i gdzie są egzaminy.
Ja zadałam tylko pytanie o certyfikat z etutora. Mi nie jest to do niczego potrzebne - chciałam tylko się sprawdzić, świetna zabawa= nauka. Zamierzam resztę lekcji wykorzystać do nauki mojego dziecka- niech się troszkę i on coś pobawi i nauczy.
Czy ten certyfikat jest wiarygodny czy to tylko sprawdzenie samego siebie- o to pytałam patrząc , że on nie ma żadnych pieczątek ani podpisów.Jak mówie kieruje mnie czysta ciekawość.
B
basia79
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam,

Egzamin, jaki Pani zdawała został opracowany zgodnie ze Skalą Rady Europy (https://www.etutor.pl/pomoc/poziomy.php), dlatego jest on dopasowany do międzynarodowych standardów. Dzięki temu otrzymany certyfikat jest respektowany przez wiele polskich oraz zagranicznych instytucji, firm i uczelni. Jeśli chodzi o np. pracodawców, to tak na prawdę od nich zależy, czy go honorują. Nasza szkoła jest coraz bardziej rozpoznawalna wśród firm, więc powinien być on respektowany.

Pieczątka, która znajduje się na certyfikacie nie jest wydrukowana (sama ją przybijałam :)). Natomiast jeśli chodzi o własnoręczny podpis egzaminatora, to do tej pory nie podpisywaliśmy certyfikatów, lecz po Pani poście uznaliśmy, że od tej pory będziemy to robić.

Pozdrawiam
renata_k
Pracownik eTutor
basia79 - oki Bardzo dziękuję za rzeczową odpowiedź. Pozdrawiam - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.