ZALOGUJ SIĘ

Zmiana ustawień dotyczących zatwierdzania poprawnych odpowiedzi

10 lat temuostatnia aktywność: rok temu
Przez parę dni miałam nie aktywny abonament i chyba przestawiły się ustawienia. Wcześniej przy wykonywaniu powtórek, gdy np. jakiś wyraz był napisany z wielkiej litery a ja napisałam z małej to był i tak zatwierdzany automatycznie jako dobra odpowiedź- wyświetlał się na zielonym tle. Teraz nawet gdy brakuje kropki, przecinka to wszystko się wyświetla na czerwono. Chciałabym wrócić do poprzednich ustawień, ale nie potrafię nigdzie tego znaleźć :(
Chyba, że taka opcja już nie jest aktualna?
M
martusiaczek71

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Ja też chcę żeby było jak wcześniej. Nawet używanie form skróconych jest uznawane za błąd. Nie podoba mi się to. Trzeba napisać do e-tutora.
Ewelina79
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jestem za przywróceniem starych ustawień
C
Czarrrna

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Niestety u wszystkich się to zmieniło :(
G
Gevelka
janeks - Tez jestem przeciwny zmianom-chyba ze na lepsze,a to tak nie wyglada - 10 lat temu
danutka176 - Wcześniejsze ustawienia były ok. - 10 lat temu
elderflower - Zgadzam się, poprzednie ustawienia były bardziej praktyczne. Też jestem za ich przywróceniem. - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

W dniu dzisiejszym przywróciliśmy poprzedni system sprawdzania powtórek dla języka angielskiego - który pozwala na dowolność w używaniu wielkich i małych liter. Zmiany zostaną jednak zachowane dla języka niemieckiego - gdzie wielkość liter (przy pisaniu rzeczowników) ma kluczowe znaczenie.
Przepraszamy za powstałe utrudnienia i pozdrawiamy serdecznie :)
japonskiwachlarz

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.