ZALOGUJ SIĘ

Jak zrealizować egzamin zakupiony wraz z kuponem Groupon?

10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Zakupiłam naukę z gruponu razem z egzaminem. Rozumiem że w kazdym momencie mogę przystapić do egzaminu. Tylko dlaczego jak wchodzę na egzaminy pisze mi żeby zapłacić? Czy ja mam to kliknąć np A2 lub B2 i bez problemów przystapic do egzaminu?
B
basia79

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

wydaje mi się, iż to pytanie powinnaś skierować bezpośrednio do serwisu, bo użytkownicy mogą nie mieć wpływu na to kto na jakich warunkach uczy się na platformie, ale być może ktoś taką wiedzę posiada.
remco

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

ja również mam wykupiony dostęp do eTutora z grouponu +egzamin
i mam dokladnie ten sam problem:/
Ale to chyba faktycznie pytanie, które trzeba kierować do obsługi.
A
agak1988

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Aby móc przystąpić do egzaminu należy spełnić wymagania początkowe i zgłosić chęć jego napisania na [...]@etutor.pl

Wymagania początkowe, to: spędzenie na nauce w serwisie min 20 godzin. Odblokowanie egzaminu jest też możliwe dopiero po 30 dniach od rozpoczęcia nauki. Informacja o tym znajduje się na stronie: https://www.etutor.pl/egzaminy/faq/

W chwili obecnej niestety nie jesteśmy w stanie odblokować egzaminu na Twoim koncie, @basia79.

Pozdrawiamy!
japonskiwachlarz
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Spełniłam już wszystkie warunki- proszę o odblokowanie testu- chcę się sprawdzić :)
B
basia79
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu
Ewelina79 - Zgłoś to na adres [...]@etutor.pl tak jak jest napisane w wiadomości wyżej. - 10 lat temu
Ewa-Sally - A zrobiłaś już sobie test poziomujący? Jest bezpłatny i też pozwala się sprawdzić. - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Napisałam do nich- tak testy poziomujące zrobiłam w sumie 2. Jeden na samym poczatku a niedawno drugi. Chciałam podejjść teraz przed upływem "mojego" czasu , gdyż w razie w zawsze zostanie mi czas do nauki i przypomnień.
B
basia79

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.