ZALOGUJ SIĘ

Czy mogę prosić o sprawdzenie moich tekstów?

10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Dołączyłem do eTutor zaledwie tydzień temu, więc mój wątek to przede wszystkim prośba, ale też pytanie:
Czy jest jakiś sposób, żeby mieć sprawdzane regularnie teksty, które tu płodzę i publikuję?
Jeśli nie jest to możliwe, to czy mógłbym prosić kogoś bardziej zaawansowanego o sprawdzanie moich krótkich wypracowań?
Jestem na poziomie B2 i jednym z powodów dołączenia do kursu był właśnie problem z sensownym pisaniem tekstów. Mam świadomość, że zdarza mi się bardzo często zbyt dosłownie tłumaczyć z polskiego zdania, które mam napisać. Dlatego tak bardzo mi zależy, żeby nad tym popracować.
Może ktoś pomóc?

Przy okazji jeszcze raz dziękuję zaz2013 za sprawdzenie mojego pierwszego tekstu.
T
tomcatxc

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

z mojego doświadczenia wiem, że poprzez dodanie kogoś doświadczonego do znajomych np., zaz2013 :) daje nam dużą szansę iż inny użytkownik w wolnej sprawdzi i poprawi nam nasz tekst. Ja osobiście wiele na "indywidualnych korepetycjach" pod moimi wypocinami skorzystałam.
remco

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Hej,
Jeśli masz jakiś tekst do sprawdzenia to zawsze możesz podrzucić do mnie na priva, może nie jestem jakimś ultra-wymiataczem, ale chętnie przeczytam i co będę wiedział to doradzę:) Sam bardzo często staram się przeglądać pracę innych użytkowników, bo wychwytując literówki czy błędy gramatyczne u innych, podpatrując inne, nieznane dotąd konstrukcje, słówka czy zwroty można samemu nauczyć się mnóstwa rzeczy:)
S
simmy
tomcatxc - Dzięki bardzo! Z chęcią skorzystam:) - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki