ZALOGUJ SIĘ

Brak świątecznej promocji z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Uważam, że dobrym obyczajem było, że co roku przed Świętami Bożego Narodzenia była promocja na przedłużenie kursu "etutor".
W tym roku nie zauważyłem żadnej promocji.
A może ten wpis zachęci administrację do zrobienia prezentu na Święta?

Pozdrawiam i życzę wszystkim wesołych świąt oraz spełnienia marzeń.
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Witam. Niech Pan dokładnie sprawdzi swoją pocztę. Ja przedłużyłem abonament na angielski o rok wraz z promocją 35% gratis. Mam konto gmail i informacja z promocją wylądowała w zakładce Oferty.
Fenixior

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Na angielski znalazłam, a niemiecki?
Koleżanka coś pisała że dostała ofertę , ja niestety nie
Haku92

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

[link usunięty dla bezpieczeństwa danych konta użytkownika daga300] - angielski 35% gratis


[link usunięty dla bezpieczeństwa danych konta użytkownika daga300] - niemiecki 41% gratis

może komuś się przyda,pozdrawiam
D
daga3030
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu
daga3030 - może jeszcze coś się pojawi na gruponie, z tego co pamiętam w zeszłym roku była większa promocja, połowę ceny bodajże ...
mam nadzieje na promocje angielskiego biznesowego.
- 10 lat temu
Gość - Dziękuję, tego linku mi brakowało. Kurs przedłużyłem. Rok temu była większa promocja i trochę wcześniej.

Pozdrawiam.
- 10 lat temu
daga3030 - Nie ma za co, powodzenia w dalszej nauce ;) - 10 lat temu
anialew - Wielkie dzięki, daga 3030. Właśnie przedłużyłam kurs o kolejny rok. Życzę pięknych Świąt i najlepszego w Nowym Roku. Pozdrawiam bardzo - 10 lat temu zmieniany: 10 lat temu
Fenixior - daga3030 lepiej usuń te linki. One są przypisane bezpośrednio do Twojego konta. Dzięki temu ktoś może Ci wejść bez problemu na konto. - 10 lat temu
Gość - Nie bardzo wiem o co chodzi. Po kliknięciu "zamów", są dane konta nie tego co wysyłał link, lecz dane z mojego konta. Dlatego nie widzę powodów dlaczego linki mają być usuwane. Mam nadzieję że tak samo jest jak ktoś inny wchodzi, to widzi dane swojego konta, a nie konta wysyłającego link.

Pozdrawiam.
- 10 lat temu
p-o-l-a - wielkie dzięki daga- skorzystałam :) - 10 lat temu
ewa159 - @daga3030 I ja bardzo dziękuję za udostępnienie linka. Wszystko by było w porządku, gdyby nie to, że można swobodnie sobie buszować po Twoim profilu, na co oczywiście nigdy bym sobie nie pozwoliła. Nie zmienia to faktu, że istnieje taka możliwość.

Pozdrawiam serdecznie:-)
- 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Cieszę się ze zdołałam komuś pomóc, moje linki zostały już usunięte przez administracje, z tego co widzę.
Linki nie powinny być przypisywane do danego konta, i powinno się nimi dzielić z innym którzy nie dostali e-maila z promocją i nie rozumiem problemu?!?
Droga administracjo następnym razem umieście promocje bezpośrednio na profilu danego użytkownika by nie było problemu z dostępem do niej.
D
daga3030

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Czy aktualnie są jakieś promocje, kody, zniżki itp?
B
Bratkowa
japonskiwachlarz - Niestety, aktualnie nie ma żadnych promocji na nasze kursy. - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki