ZALOGUJ SIĘ

Jak "odpominąć" pominięte zadanie

10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Dokładnie jak w temacie. W jaki sposób to zrobić? Nie chcę kasować całej lekcji bo przez przypadek mi się to kliknęło. Nie wiem, czy ma to jakieś znaczenie dla systemu przy zliczaniu procentów, ale mnie to denerwuje estetycznie :) Będę wdzięczna za pomoc
G
Gevelka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Kliknij na listę lekcji wybierz lekcję i tam masz rozpisane kolejne zadania z % ich zaliczenia, wybierz te których nie zrobiłaś i je po prostu zrób ;)
M
MMyga

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nie zrozumiałaś/zrozumiałeś mojego pytania. Przy zadaniu gdy się je wykonuje można kliknąć w "pomiń". I wtedy przy danym zadaniu nie ma już procentowego wykonania tego zadania, a napisane jest "pominięte". I nawet gdy zrobię to zadanie, to ten napis nie znika. Nie da się też tego odkliknąć, przynajmniej w żaden ze znanych mi sposobów
G
Gevelka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ok, kumam ;)

A więc początek tam samo jak wcześniej tyle że przed wykonaniem zadania, na dole klikasz w taką zieloną zawiniętą strzałeczkę z napisem "od nowa" i już powinno działać :)
M
MMyga

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Strzałeczki brak :( Właśnie specjalnie w jakieś inne ćwiczenia klikałam by je pominąć i sprawdzić, czy da się w jakiś sposób to zmienić i wychodziło. A w tym konkretnym przypadku nic nie daje. Dziwne, chyba po prostu napiszę bezpośrednio do pomocy technicznej. Dzięki za pomoc :)
G
Gevelka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Hej,

klikasz na pominięte zadanie i je wykonujesz. U mnie zadziałało.
S
slonia

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.