ZALOGUJ SIĘ

Jak wypowiada się "małpę" w adresie e-mail?

13 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Jak wypowiada sie @ "małpa" w adresie e-mail? Bo przeciez nie "monkey" ;-)
F
foos

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Małpa internetowa to "at" i wymawiamy normalnie tak jak w zapisie fonetycznym ;)
Marzyciel
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu
foos - Dzieki :) - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

jak przyjechałem do UK to mówiłem "monkey" i nikt mnie nie rozumiał, bo przecież @ jak napisał Marzyciel znaczy "at" i zostało specjalnie wybrane do adresu email, bo [...]@hotmail.com znaczy "John at hotmail"
Bilberry
foos - Dokladnie tak, Bilberry. Ostatnio musialam podac adres przez telefon i kiedy pan uslyszal "monkey" tez nie wiedzial o co mi chodzi... Dogadalismy sie dopiero wtedy, kiedy mu wytlumaczylam, ze to ten "sign" wystepujacy w kazdym adresie... Mialam szczescie, ze trafilam na bardzo milego pana :) - 13 lat temu
ryan - hahaha ;) ciekawe co sobie myśleli... ogólnie jakby nie wiedział, że to "at" to też pewnie bym powiedział monkey hehe ;) - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Proponuję rozwiązanie problemu 'małpy'. Zamiast 'monkey', mówcie 'ape' - będzie bliżej do 'at':-D
HandicapGuy
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu
HandicapGuy - Obraziłem się za minusa:( Ktoś widocznie nie zna się się na żartach... - 13 lat temu
ryan - dobre :D daje + ;) - 13 lat temu
foos - Ode mnie tez plusik - i juz jestes do przodu ;-) - 13 lat temu
HandicapGuy - Dzięki bardzo! Jednak są dobrzy ludzie na tym świecie:) - 13 lat temu
bird - Fajne :) A te minusy to pewnie od kreacjonistów ;) - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mnie właśnie nie zrozumiała moja rozmówczyni, kiedy powiedziałam jej "monkey", kiedy dyktowałam jej swój e - mail ;D Teraz juz wiem, jak prawidłwo podyktowac swój adres mailowy. Dzieki!
B
Betka26

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.