ZALOGUJ SIĘ

Dlaczego Mozilla nie odtwarza video, a także brak jest automatycznej korekty w czasie pisania wypracowania?

11 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Bardzo proszę o pomoc.

Przeglądarka Mozilla nie odtwarza video na stronie e-tutor. Na innych stronach jest OK. Na przeglądarce Chrome jest to samo. Natomiast internet explorer odtwarza bez problemu.

Od paru dni nie mam automatycznej korekty błędów podczas pisania wypracowań (przedtem była).

Dziekuję Andrzej
A
andlukasik

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

uaktualnij przegldarke do najnowszej wersji, jesli nie pomoze wejdz w narzedzia--> dodatki-->wtyczki i uaktualnij windows media player plugin, pomoc tez moze najzwyklejszy restart PC:)
azagdan

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzieki. Problem z video został usunięty, ale wciąż nie mam mam automatycznej korekty błędów podczas pisania wypracowań. Moze ktoś pomoże w tym temacie?
W exploratorze windows mam taki monit: Moduł sprawdzania pisowni został wyłączony. Proszę zaktualizować przeglądarkę do najnowszej wersji.
Przeciez mam wersję 8 to powinno działac!
A
andlukasik
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
pako - Do korzystania z modułu sprawdzania pisowni wymagana jest wersja Internet Exporer 9 lub nowsza. Jako alternatywę zalecamy instalację przeglądarki Google Chrome, w której moduł działa bez żadnych problemów. - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.