ZALOGUJ SIĘ

Jak radzić sobie z problemem z wpisywaniem powtórek?

11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Pojawia się problem, gdy chcę wpisać angielskie zdanie w rubryce z powtórkami. Każda pierwsza litera jest dublowana na przykład, kiedy chce wpisać "at" to pojawia się "aat" Szybko piszę i czasami nie zauważam tego, wie ktoś gdzie zgłosić problem?
dm19840ew

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

nigdy mi ani znajomym nic podobnego się nie przytrafiło. jeśli to tylko jednorazowy przypadek, to najlepiej się wylogować i spróbować jeszcze raz. może to poprostu przeciążenie eTutura:P a jeśli dzieje się tak za każdym razem to można spróbować zalogować sie na swoje konto na innym komputerze.
Jesli porblem będzie się powtarzał to wtedy zgłosić sprawę do obsługi. w prawym górnym rogu jest znaczek koperty, tam można napisać wiadomość.
powodzenia;)
A
agak1988

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Miałem ten sam problem. Musisz zmienić przeglądarkę na nowszą. Mam teraz Firefox i problem się skończył. Zmień przeglądarkę.
Pozdrawiam :)
W
wit114

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam,
na początek proponujemy dokładnie tak jak użytkownik wit114 aktualizację lub zmianę przeglądarki.
Jeśli po tym problem wciąż będzie się pojawiać, prosimy o kontakt na adres mailowy [...]@etutor.pl - na pewno pomożemy :)

Pozdrawiam
renata_k
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki