ZALOGUJ SIĘ

Dwie kropki w jednym zdaniu?

14 lat temu
If you can't do something by yourself. you need some help.

Głowiłam się nad tą rozsypanką (bo nie ma zdania po polsku) co tu można ułożyć. Dwie kropki sugerowały 2 zdania, ale coś się nie zgadzało...
LERNANTINO
zenstef - Po -by yourself- powinien być wstawiony przecinek. - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Wydaje mi się, że zamiast pierwszej kropki powinien być przecinek, wtedy wszystko się zgadza.
I
Irenne
LERNANTINO - Czyli jest tam błąd do korekty przez autorów. - 14 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

trzy miesiące minęły a dwie kropki w zdaniu dalej są!!
dania57
LERNANTINO - Bo niestety E-Tutor nie nadąża z poprawkami! Ja już o tym problemie z lekcji zapomniałam, ale czekam bezskutecznie na inną odpowiedź, którą deklarują przesłać w ciągu 48 godzin, a tu już minęło ponad 10 dni... - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja tez sie nameczylam z ta rozsypanka...
Lernantino, czyli wykupilas pakiet premium i nie odpowiadaja w ciagu 48h??? Pytam, poniewaz zastanawiam sie nad zakupem tego pakietu... Pozdrawiam.
F
foos
zenstef - Lernantino nie ma wykupionego Premium.
Spójrz na zdjęcie Ryan'a, a pod tym zdjęciem w 3 wierszu wyraz Premium i wiemy, że dana osoba ma wykupiony ten pakiet.
pozdrawiam
- 13 lat temu
LERNANTINO - Mój pierwszy wpis w tym temacie był ok. 6 miesięcy temu, gdy jeszcze nie było pakietu "premium". Dawno o tym pytaniu zapomniałam, do wpisu Ryana. Szkoda, że przy początkowym wpisie pytania nie jest umieszczana data. Dziękuję za odzew wszystkich użytkowników. - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jeśli chodzi o odpowiedzi to...

Pakiet premium:
Sprawdzanie przesyłanych wypracowań do lekcji w ciągu 48h*
Sprawdzanie przesyłanych nagrań do lekcji w ciągu 48h*
Priorytetowe udzielanie odpowiedzi na zadane pytania językowe

ZGŁASZANIE BŁĘDÓW
w formularzu zgłoś błąd piszą "postaramy się odpowiedzieć na 48h" - i ta forma jest polecana jeśli w lekcji występują błąd typu "brak kropki", "coś nie działa" itp.

Z mojego doświadczenia dostałem odp. na zgłoszony błąd za pomocą formularza chyba w 100%. Zanim byłem użytkownikiem premium jak i teraz gdy jestem nim przynajmniej na 3msc.


Jeśli chodzi o zdanie to faktycznie powinno nie powinno być kropki po "by yourself". Mi osobiście nie sprawiło to problemu, aczkolwiek dla osób w zależności od ich poziomu może sprawić kłopot, więc w swoim czasie pewnie zostanie błąd naprawiony (o ile został przeczytany/odebrany przez Etutor).

ps. na szczeście jest dział pytań i inni użytkownicy Etutor ;)
ryan
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu
foos - Na szczescie :) Dzieki zenstef i ryan. - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam
Błąd został poprawiony, dziękujemy za zgłoszenie. Przepraszamy za takie opóźnienie, ale wcześniej zgłoszenie to zostało przeoczone. Dlatego najlepiej błędy i problemy techniczne zgłaszać na adres [...]@etutor.pl
Pozdrawiam
Z
zolty

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki