ZALOGUJ SIĘ

Gdzie znajdę poprawiony Writing?

11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
D
daro19
a.kosmal - @daro19, wypracowania sprawdzane są przez naszych lektorów tylko w przypadku posiadania wykupionego abonamentu na kurs eTutor Premium, także zachęcam do zapoznania się z tą właśnie wersją kursu :) - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Tuż powyżej widzisz (?) taki tekst:
"Chcesz, żeby Twoje wypracowania i nagrania były ekspresowo sprawdzane przez nauczyciela? Zapisz się na kurs eTutor Premium.

Pakiet eTutor angielski nie obejmuje sprawdzania prac przez lektorów eTutor. Prace z poziomem widoczności ustawionym na publiczny mogą być komentowane przez innych użytkowników serwisu, jednak nie gwarantujemy, że zostaną sprawdzone."

Jeśli ktoś uprzejmy zajrzy do twojej pracy i zostawi komentarz, to będzie on widoczny zaraz pod twoją pracą. Znajdziesz ją wybierając z górnego menu Pytania, zakładka Teksty, a potem używając filtru Moje wątki.
Ewa-Sally

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Już wiele razy był ten temat i wiele osób tłumaczyło, że żeby tekst był sprawdzony przez anglistów, trzeba wykupić eTutor Premium. Na razie, jeśli tego nie wykupisz, musisz zdać się na ocenę innych użytkowników eTutora (wśród których z resztą też nie brakuje dobrych znawców języka angielskiego). Na pewno dostaniesz tam konstruktywną krytykę, wskażą ci błędy i zaproponują lepsze rozwiązania napisania tekstu. Oczywiście, jeśli tekst będzie bezbłędny można go pochwalić itp. ;) Jeśli jesteś na jednym z wyższych poziomów (najlepiej od B2)możesz sam oceniać pracę innych
Mam nadzieję, że pomogłam :)
K
kmatyjaszek1
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.