ZALOGUJ SIĘ

Co należy wykonać w tej lekcji?

11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Widzę obrazek, słowo opisujące ten obrazek, mogę przejść do następnej/poprzedniej strony, ale kompletnie nie mam pomysłu, jakie jest moje zadanie w tym ćwiczeniu. Cokolwiek bym robił, pozostaje ono niezaliczone.
C
cpolewski
grzegi44 - to jest tylko przegląd słówek, należy wybrać -Pokaż opcje i wyświetli się temat Lista słówek:Love and relationships (pictures), po jej kliknięci albo dodajesz do powtórek (spacja) albo pomijasz _klawisz 1 - 11 lat temu
cpolewski - No właśnie problem w tym, że nie mogę ani pominąć ani dodać do powtórek, mogę tylko przejsć do następnego/poprzedniego obrazka. Teoretycznie zostaje konfiguracja przeglądarki, ale to nic nie zmienia... Zgłosiłem to już jako problem, ciekawe co mi odpiszą. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

W tym ćwiczeniu należy zapoznać się ze słówkami.Faktycznie brakuje słowa dalej.Ja to ćwiczenie mam zaliczone .Aby przejść do następnego ćwiczenia naciśnij na zielonym pasku nad ćwiczeniem drugi ptaszek będziesz miał wykaz pozycji w tej lekcji.
ipon
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
cpolewski - No właśnie przez to, że brakuje przycisku 'dalej' nie mogę zaliczyć tego ćwiczenia w lekcji i nie mogę 'dobić' do 100%. Cóż, trudno... - 11 lat temu
ipon - Zgloś problem w rubryce zgłoś problem na dole tej strony - 11 lat temu
cpolewski - Ok, dzięki za pomoc. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.