ZALOGUJ SIĘ

Prośba o pomoc...

13 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Mam taka prośbę zwłaszcza do tych którzy są dłużej na portalu no i oczywiście mają większa wiedzę odnośnie j angielskiego.
Sprawdzajcie w miarę możliwości te prace które tu piszemy bo jak widzę trudno się będzie doczekać na kogoś z administracji a takjak pisałam nie wszystkich stać opłacić PREMIUM.
Miesiąc jeszcze bym uzbierała ale na 6 miesięcy mnie nie stać. Ja też obiecuję na ile będę mogła i umiała podzielę się swoją wiedzą. Nie chcę tu robić jakiejś dywersji ale naprawdę chciałabym się nauczyć języka. Myślę że nie tylko ja;)))
Ewa_G1967
Ewa_G1967 - Tak przy okazji zapytam kogo zabolało moje pytanie?? Nie żebym się upierała że dostałam minus ale o co zapytałam nie tak...?? - 13 lat temu
zenstef - Kiedyś jak zwróciłem uwagę nauczycielce, że popełniła bład, to dostałem tyle minusów, że straciłem ze 100 pkt. Odpowiedzi na moją uwagę nie było /miałem wtedy rację/, a zachowanie tych co dawali mi te minusy- do przemyślenia ;) - 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Widzisz moja droga , poruszylas temat rzeke .
Mozna by bylo napisac nie jeden post o tym.

Osobiscie staram sie pomagac w miare mozliwosci i umiejetnosci .
Wielka prosba ,by Uzytkownicy tez pomagali tym, ktorzy poprawiaja prace i po otrzymaniu satysfakcjonujacej odpowiedzi akceptowali, poprzez klikniecie znaczka pod zdjeciem osoby, ktora jej udzielila, wowczas odpowiedz zostaje podswietlona na zielono ,a poprawiajacy nie musi juz wiecej wracac do tej pracy .

Pozdrawiam
TopMan
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

ja staram się sprawdzać prace, ale oczywiście jestem w stanie sprawdzić tylko parę, dlatego z reguły poprawiam pracę tylko tych, co w przeszłości kilknęli mi na plusik, albo zaakceptowali moją odpowiedź
Bilberry

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki