ZALOGUJ SIĘ

Czy po otwarciu słownika może pojawiać sie inne słowo niż "dip"?

11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Czy można ustawić losowe wybieranie słowa przy otwarciu słownika?
moll7

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Witam, nie bardzo wiem o co ci chodzi. Otwierając słownik "diki" nie widzę słowa "dip". Owszem, są słowa ostatnio wyszukiwane w słowniku i to jest na bieżąco aktualizowane. "Twoje ostatnie wyszukiwania:..."

Pozdrawiam.
?
Gość
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
moll7 - Witam, słownik domyślnie ma czyste pole, ale w zakładkach mam "dip" i nie moge tego zmienić. Znam już wszystkie zastosowania słowa "dip". Dlatego pytam o możliwość zmiany lub losowego wyświetlania. - 11 lat temu
Gość - Nie wiem gdzie słownik ma zakładki, ale jeżeli ma, to spróbuj usunąć tą zakładkę. A jeżeli to jest pod czystym polem "Twoje ostatnie wyszukiwania" to po dodaniu nowych słówek do tłumaczenia stare automatycznie się kasują.
Powodzenia.
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dokładnie. Mam tak samo. Masz dodany słownik do zakładek? Jeśli tak to może dodałaś do zakładki w momencie wyszukania tego słówka.
absolwentka
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Spróbuj także wyczyścić cookies - powinno pomóc.
Cower

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Proszę wykasuj starą dodaną zakłądkę - następnie wejź na stronę słownika - wyczyść pole wyszukiwania i teraz dodaj zakładkę do ulubionych. Gdybyś chiał jakieś słowo na krótką chwilę to wówczas wpisz w wyszukiwarce to słowo i dodaj zakłądkę do ulubionych. Pozdrówka
W
waldibe1

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wyczyściłem cookies, pomogło. Dziękuję.
moll7

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.