ZALOGUJ SIĘ

Jak wydrukować fiszki?

11 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Rozpoczynając naukę z etutorem miałam możliwość wydrukowania "fiszek" do przycięcia ze słówkami do powtarzania. To dla mnie nieoceniona pomoc, gdy jestem poza zasięgiem komputera. Nie jestem mobilną osobą i nie mam telefonu z którego mogłabym powtarzać słówka czekając np w kolejce u lekarza, w pociągu, itp.
Niestety, dzisiaj szukałam takiej opcji i nie znalazłam jej. Nie wiem czy została wycofana, czy to ja niedowidzę :-))
Pozdrawiam
alibuc
mceo - u mnie działa - 11 lat temu
alibuc - mceo...może i u mnie działa :-)), tylko nie pamiętam gdzie? Proszę o podpowiedź - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Witam, nie wiem czy to ci pomoże, ale możesz spróbować. Przy wyrazie w powtórkach, w prawym dolnym rogu jest znaczek informacji. Po otworzeniu okienka informacji na górze jest niebieski tytuł. Po kliknięciu otwiera się lista słówek z możliwością drukowania.

Pozdrawiam.
?
Gość
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
alibuc - Dziękuję za twoją wypowiedź, bo dzięki niej znalazłam opcję drukowania Flashcards. Nie doczytałam wszystkiego, bo poszukiwana opcja znajduje się w miejscu, które wskazałeś (u góry "listy elementów" w sąsiedztwie SZYBKIE POWTÓRKI, USUŃ Z POWTÓREK, DRUKUJ, PDF)
- 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
mceo - i wszystko jasne ;) Pozdrawiam :) - 11 lat temu
Pixem - W ten sposób można wydrukować tylko całą liste? Chciałbym wydrukować tylko te słówka, które mam w powtórkach, a nie całą liste z której większość słówek odrzuciłem. Da się to zrobić? - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam,
czy wie ktos jak mozna wydrukowac liste slowek znajdujacych sie w powtorkach w danym dniu?
Martulinka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.