ZALOGUJ SIĘ

jak mogę usunąć nagranie

14 lat temu
witam, nagrywane przeze mnie teksty były głuche. jak mogę je usunąć i nagrać od nowa poprawnie?
S
serina211

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 6

Mam taki sam problem. Odpowiedzi na moje zapytanie nie dostałam , ale "-1" tak( ale za co?).
A
Alicja55

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

no to czekamy nadal na jakąkolwiek odpowiedź...mam nadzieje ze w koncu coś drgnie i dowiemy sie jak to zrobić:)
S
serina211

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Od 5 miesięcy brak odpowiedzi? Podbijam. ;)
V
Virtuosoo

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witajcie, usunięcie nagrania jest bardzo proste, jest funkcja "usuń".
Trzeba kliknąć "pytania" w głównym menu, potem wejść w "nagrania", zaznaczyć "wyswietl tylko moje pytania", otworzyć własne nagranie i kliknąć na "USUŃ". Można też kliknąć zamiast usuń "edytuj" i nagrac tekst ponownie. Mam nadzieję, że pomogłam.
J
jukuse
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam
Przepraszamy za dotychczasowy brak odpowiedzi - pytanie zostało przeoczone i zaginęło w gąszczu innych. Dziękuję Virtuosoo za podbicie.
Usunięcie nagrania jest nawet prostsze niż napisała jukuse. Po dokonaniu nagrania i wysłaniu go na serwer poprzez naciśnięcie przycisku "Załącz", pojawia się widok odtwarzacza, gdzie możemy jeszcze raz przesłuchać nagranie. Pod odtwarzaczem wyświetla się link "usuń nagranie".
Sposób jukuse jest oczywiście dobry, ale bardziej czasochłonny. Niemniej jest on przydatny, gdy już skończyliśmy przerabiać daną lekcję.
Pozdrawiam
Z
zolty

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zarówno rozwiązanie jukuse jak i zolty jest nieskuteczne w moim przypadku. Po prostu nie mam opcji "usuń". Na pewno go nie przeoczyłem, bo naciśnięcie "ctrl+f" i poszukiwanie frazy "usuń" nie daje żadnego wyniku.
Nagranie zostało ocenione przez użytkownika etutor. Czy właśnie dlatego nie mogę już tego usunąć?
V
Virtuosoo
zolty - Dokładnie tak - gdy ktoś udzieli odpowiedzi, nie można już usunąć nagrania, tak samo dzieje się z pytaniami. Usunąłem już odpowiedź pod Pana nagraniem, więc powróciła możliwość usunięcia go. - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.