ZALOGUJ SIĘ

Czy wy też macie problemy z nagrywaniem dialogów w lekcjach?

11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
ja tez mam problem z mikrofonem pojawia się tylko puste okno z napisem dialog hello
R
ROKSIA
kowasia - Czesc, ja tez mam ten problem a poza tym nie ma głosu w tłumaczeniach, po prostu nie słychać wymowy. Prosze o komentarz lub poradę. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 7

Otwórz eTutor w przeglądarce "internet explorer". Powinno działać. W "google chrome" ta opcja nie działa. Nie wiem jak inne przeglądarki.
?
Gość
voio - w Google Chrome ta opcja na pewno działa, bo sam używam (;
- 11 lat temu
Gość - Może u ciebie bo u mnie nie działa. - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

w Mozzili tez powinno dzialac Pozdrawiam
michal1820

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

U mnie faktycznie pomogła zmiana przeglądarki. W przeglądarce "internet explorer" działa mikrofon w "Dialogach" a w "google chrome" nie.
B
barbenicka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jeśli chesz używać nagrywania głosu w przeglądarce Google Chrome, musisz zainstalować sobie najnowszą wersję Javy, wtedy na pewno będzie działać.
V
voio
Gość - Pisałem o tym wcześniej. Instalacja najnowszej wersji Javy nie pomogła.
https://www.etutor.pl/pytania-jezykowe/pytanie/261147-Jak_mam_nagrac_swoj_glos_w_tej_lekcji.html
- 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Drodzy użytkownicy - bardzo prosimy o nieduplikowanie wątków. W ostatnim czasie pojawia się bardzo dużo Pytań, które dotyczą tej samej kwestii - nagrywania. Prosimy was, żebyście, przed dodaniem nowego wątku, sprawdzili, czy nie istnieje już taki, który dotyka interesującej was kwestii.

Odnosząc się do problemów z nagrywaniem - prosimy o korzystanie ze strony pomocy: https://www.etutor.pl/pomoc/problemy.php oraz sprawdzenie i zainstalowanie wszystkich potrzebnych wtyczek.

W razie wątpliwości, prosimy o kontakt za pośrednictwem linka "Zgłoś problem" znajdującego się na samym dole strony lub o bezpośredni kontakt na adres [...]@etutor.pl

Wątki, które są widocznymi duplikatami będą przez nas usuwane. Pozdrawiam :)
japonskiwachlarz
peszeczek - Roksia to 10-letnia dziewczynka, więc pewnie wolała zapytać. :) - 11 lat temu
Gość - I ma rację. A prawda jest taka że mimo tego że używa się jednakowej przeglądarki, to u jednych działa a u innych nie działa funcja nagrywania. Mnie to osobiście nie przeszkadza, ale dla niektórych to jest problem. No i uważam że eTutor powinien sobie z tym poradzić.

Pozdrawiam.
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

U mnie też pojawił się ten problem, pierwszy raz w zasadzie, wcześniej go nie miałam. A dziś nie mogę nagrać ćwiczenia, nie ma takiej opcji, zawsze klikałam "zezwól" na nagranie, dziś nic się nie dzieje. Jest tylko możliwość "Dodaj plik z nagraniem", zawsze nagrywałam z pozycji strony, co to może być? Dodam, że sprawdziłam w innej przeglądarce i tam działa.
Ewelina79
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mnie w Mozzili się nie otworzyło, a w Internet Explorer TAK.
R
roland1988
Ewelina79 - Ja już sobie z tym poradziłam, wszystko jest ok. - 11 lat temu
japonskiwachlarz - Jeszcze raz, w imieniu zespołu proszę o zgłaszanie problemów na [...]@etutor.pl
Pozdrawiam.
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki