ZALOGUJ SIĘ

Podziękowanie za nową funcjonalność

zmodyfikowany: 11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Robię to publicznie, bo naprawdę szybko wprowadzona została, zasugerowana kiedyś przeze mnie, możliwość przejrzenia i EDYCJI wszystkich notatek, tych dodanych przez użytkownika do elementów w Powtórkach.
SŁÓWKA --> Moje notatki https://www.etutor.pl/nauka/moje-notatki/
Ogromnie dziękuję! Chciałem to zrobić 'publicznie' także po to by Ci, którzy nie zauważyli mogli z tego skorzystać.
Ja na pewno zabiorę się za notatkowe porządki ;)
knorwid

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Witam.

Też jestem z tego zadowolony. Jednak nie do końca wszystko jest dobrze. Klikając na link "edytuj notatkę" pod słówkami powinna być możliwość ingerencji w notatkę. Niestety nie ma narazie żadnej reakcji, a powinna być.
Pozdrawiam.
?
Gość
knorwid - U mnie działa. Mogę edytować. Nie cieszyłbym się tak z prowizorki ;) Zobacz w innej przeglądarce, może masz jakąś nieaktualną 'wtyczkę' (?) Trudno gdybać :/ - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
Gość - Używam przeglądarki zalecanej przez e-tutora, czyli "google chrome". Sprawdzałem przed chwilą, niestety dalej jest bez zmian, czyli żadnej reakcji. Nie wiem, o ile działa u innych to widocznie coś u mnie jest zablokowane.
- 11 lat temu
dania57 - ja używam Explorer lub Mozilla i wszystko działa. - 11 lat temu
Gość - Rzeczywiście, otworzyłem e-tutora w "Internet Explorer" i całość działa. Natomiast w "Google Chrome" nie chce. Dziękuję za radę.
Pozdrawiam.
- 11 lat temu
Marta.S - Dziękujemy za uwagi dotyczący występujących błędów. Zgłoszenie zostało przekazane do Działu Technicznego.

Pozdrawiam serdecznie :)
- 11 lat temu
knorwid - No tak, ja używam Firefoxa ;) Dobrze, że to się wyjaśniło. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nie można przejść na kolejne strony - pojawia się "fatal error".
bird
knorwid - W Firefoxie i to działa. Dla innych przeglądarek poprawią to na pewno w nast. tygodniu. Pozdr.! - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
bird - Używam Firefoxa. Kiedyś analogiczny błąd był w skrzynce mailowej. - 11 lat temu
knorwid - Hm, u mnie na pewno działa, sprawdziłem. Nowe, to poczekajmy, aż wszystko będzie dopracowane. Może dlatego tego nie ogłaszali, no ale skoro jest dostępne... - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dział "Moje notatki" powinien działać już w pełni sprawnie. Cieszymy się, że ten nowy moduł (którego projekt został zaproponowany przez @knorwida) się podoba. Pozdrawiam w imieniu zespołu eTutor :)
japonskiwachlarz
knorwid - Dziękuję raz jeszcze! Udanego weekendu! - 11 lat temu
Gość - Niestety, w przeglądarce "google chrome" nadal nie można edytowć notatki. - 11 lat temu
knorwid - Musisz mieć chyba coś z wtyczkami, u mnie działa bez zarzutu - i w Firefoxie, i w Chrome. - 11 lat temu
Gość - Pokazuje mi się okienko bez możliwości edytowania. Dawniej nie było nawet okienka, tak więc jest postęp. Ale możliwe że coś jest z przeglądarką. Jak będę potrzebował to sobie jakoś poradzę.
Pozdrawiam.
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.