ZALOGUJ SIĘ

Złośliwe oprogramowanie na komputerze wyświetlające reklamy - jak je zablokować?

12 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Czy można coś zrobić z tą nachalną reklamą wszechobecną na Tutorze?Dlaczego to funkcjonuje od jakiegoś czasu.Bardzo mnie to drażni i przeszkadza w nauce.Jeśli to prezent od Swiętego Mikołaja i dzięki temu będzie więcej na Tutorze to ok ale żadnych list życzeń nie było.
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 13

Hmm... nigdy mi nie wyskoczyła żadna reklama na eT. Nie mam żadnych blockerów.
DAD

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Cześć Mira, u mnie też nie pojawiają się reklamy. Pogadaj z jakimś sprytnym od kompów, pewnie coś poradzi. Pozdrowiona serdeczne przesyłam.
A
anialew

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Skopiowałam reklamę z przed minuty ale wszystkie zdjęcia laptopów zastąpiły jakieś dziwne szyfry.Tak mam na Tutorze od 3 tyg pojawiają się te reklamy co chwila,różne branże ,różne obrazki.Jest to bardzo denerwujące bo zamiast uczyć się muszę klikać na krzyżyki aby zamknąć reklamę.Bird mam wykupiony abonament no chyba,że jest to jakiś sposób na wybrańców ,aby abonamentu nie przedłużali.Anusiu dziękuję za pozdro wszystkiego miłego dla Ciebie.
ipon
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
ipon - Po chwili dotarło do mnie zwątpienie, czy się pisze z przed czy sprzed , może fudbolowa pomoże.Dobrej nocki życzę. - 12 lat temu
bird - sprzed :) - 12 lat temu
ipon - Wcześniej sprawdziłam w google obie formy występują a jakie dyskusje na forach co do poprawności każdej z nich. - 12 lat temu
bird - Słownik PWN podaje, iż poprawną formą jest "sprzed" (pisownia "z przed" obowiązywała jakiś wiek temu). - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Only
£0.55
MyPCwash.com
Full version
GET A FASTER COMPUTER NOW!
Scan, debug and clean your computer in just 2 minutes and get a super fast computer! Scan now and receive a FREE 16 GB SanDisk® Cruzer® Slice™.
Fast, simple and secure installation
FREE
16 GB USB stick
Value £15
Order and download
1
Easy Download –100% Secure!
MyPCwash is extremely easy to use, just enter your details below and download our software. MyPCwash is 100% protected software from a secure server. MyPCwash is now ready to scan, debug and correct all errors.
2
Scan & debug - 2 minutes!
MyPCwash analyses your computer in only a few minutes and finds all errors and bugs. All errors and deficiencies in your computer will be corrected and repaired immediately. It only takes 2 minutes!
3
An 80% faster computer!
You will immediately notice an increase in speed and stability. Your computer should now run up to 80% faster! MyPCwash extends the life of your PC and automatically ensures that your PC will always be clea
ipon
ipon - i kolejna reklama a za nią kolejna a ja tak sobie siedzę i klikam na krzyżyki zamknij.O co tutaj chodzi?Może ktoś mi wyjasni.Bardzo proszę o pomoc. - 12 lat temu
Gość - Ja mam zaistalowaną przeglądarkę "google chrome". Żadne reklamy się nie pokazują. Poza tym sprawdza pisownię angielskiego. Może spróbować innej przeglądarki internetowej? - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Sądząc po wpisach o cenach w funtach (reklama), eTutor nie ma z tym nic wspólnego. Wg mnie załapałaś jakiegoś "syfa". Gdzie po prostu cos instalowałaś i przy okazji zgodziłaś si na coś, co powoduje teraz wyświetlanie reklam. Sprawdź panel sterowania->programy co tam instalowałaś.

Inna hardcor'owa opcja to reinstalka windowsa.

Najbardziej hardcorowa, to klikniecie tam gdzie poproszę i wpuszczenie mnie do Twojego kompa na przeszpiegi ( ^^ ).

Jak coś, to o ile pamiętam Bilberry jest chyba informatykiem (ja nie) - on by mógł także poszperać Ci w kompie ;)
DAD
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Droga @ipon, w imieniu zespołu eTutor chciałam zdementować podejrzenia o to, że zamieszczamy reklamy w naszym serwisie. Wynikiem pojawiania się reklam może (i najpewniej jest), jak sugeruje @DAD, złośliwe oprogramowanie zainstalowane na twoim komputerze. Oprogramowanie tego typu najczęściej instaluje się w przeglądarce - jeśli nie masz znajomego informatyka, który pomógłby ci je odinstalować, spróbuj na początek zmienić przeglądarkę - najlepiej na mniej popularną, np. Operę lub Safari dla Windows. Być może to pomoże uwolnić się od reklam. Warto jednak pomyśleć o pomocy osoby znającej się na komputerach, żeby odinstalować złośliwca. Życzymy powodzenia w walce z problemem i pozdrawiamy :)
japonskiwachlarz
ipon - Dziękuję za wyjaśnienia.Poproszę o pomoc bo wychodzi na to,że te reklamy pojawiają się tylko u mnie.Przepraszam Tutora za moje pochopne powiązanie tych reklam z Tutorem widzę,że były one nieuzasadnione.Sprawa się wyjaśniła wina leży po mojej stronie.Pozdrawiam i dziękuję za wskazówki. - 12 lat temu
Gość - Jeżeli używa Pani przeglądarki "windows internet explorer" to radzę otworzyć narzędzia i jest funkcja blokowanie wyskakujących okienek. Być może nie są zablokowane. O ile tak to zablokować. A jeżeli używa Pan inney przeglądarki to najlepiej odinstalować i zainstalować inną, lub tą samą od nowa. Życzę powodzenia. - 12 lat temu zmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja myślałam, że chodzi o te zaproszenia do footballczegośtam, ale widzę, że tu grubsza sprawa.

Najlepiej załatw sobie kogoś, kto rzeczywiście się na tym zna.
futbolowa

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ipon,
Poczytaj o aplikacjach takich jak np.: Ad Muncher, zapewniam ze Twoje problemy z reklamami znikna permanentnie.
TopMan
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
futbolowa - Tylko wiesz, Ipon ma problem nie z reklamami na stronie [bo takowych tutaj nie ma], tylko ewidentnie z jakimś złośliwym oprogramowaniem. - 12 lat temu
TopMan - Tego typu programy maja naprawde spoooro ustawien ;)
Mozna swobodnie ustawiac indywidualne preferencje wyswietlania danej strony.
Oczywiscie wszystko z glowa, bo za chwile pojawi sie kolejny post o problemach z odtwarzaniem dzwieku ;)
Przeinstalowanie lub zmiana przegladarki tez jest jakims wyjsciem, warto tylko zrobic backup zakladek i hasel.
Powodzenia,
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
futbolowa - Ja wiem, że ten program pewnie mógłby takie reklamy zablokować, ale to wcale nie zlikwiduje problemu, bo syf gdzieś tam będzie siedział Z tą różnicą, że zostanie ukryty. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Tego by jeszcze brakowało by tutaj były reklamy...!
No chyba, że za w pełni darmowy serwis:D:D:D

Na Twoje problemy polecam:
1. http://www.malwarebytes.org/
2. http://www.avira.com/en/index
3. http://blog.thomassmart.com/2010/08/common-sense-computer-security/

Pozdrówka:)
quantum137
a.kosmal - Zapewniam, że w naszym systemie reklam nie ma i nie będzie, także proszę się o to nie martwić :) - 12 lat temu
quantum137 - Ja się o to nie martwię:) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Tak wiem Quantum i Tutor to tylko moja wina,że tak zatytuowałam i takie durne pytanie zadałam ale zrozumcie kobietę,która siada od kilu lat do Tutora aby skupić się na lekcji.Ma ograniczony czas bo wraca póżnym wieczorem po durnej ,fizycznej pracy i jej szare komórki łakną odrobinę zasilenia doładowaniem wiedzy.W trakcie nauki co minuta pojawia się reklama ,kobieta klika zamknij za chwilę nowa.Resztę znacie.Sledziłam przez kilka dni forum święta prawda,nie było żadnych skarg innych użytkowników na reklamy ale ja napisałam i dzięki temu sprawa się wyjaśniła.Teraz wiem,że mogłam w ogóle nie zadać tego pytania bo to obce ciało weszło do mojego kompa ale skąd mogłam wiedzieć.Oddałam 3 ostatnie lata mojego życia Tutorowi ,mam do niego zaufanie więc jeśli na Tutorze pojawia mi się to badziewie to biegnę do Tutora po wyjaśnienia.Jeszcze raz przepraszam i dziękuję za wszystkie porady.Wybaczcie niegramotnej użytkowniczce komputera pewnie nigdy nie ogarnę o co chodzi w tych programach komputerowych ale obiecuję solennie już nigdy nic takiego nie zarzucę Tutorowi.Nawet po końcu świata.Obiecuję i jeszcze raz przepraszam.
ipon
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
Gość - Ależ ipon, sprawa się wyjaśniła, reputacja eTutora od tego nie ucierpiała. Miło, że po wszystkim dodałaś kilka słów od siebie, ale nie przejmuj się tym aż tak bardzo. Najważniejsze żebyś pozbyła się tego obcego ciała ze swojego komputera. :) - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
ipon - Dzięki Wam wiem,że mogę się tego pozbyć i jest to moim priorytetem.Jeszcze raz dziękuję za wszystkie cenne wskazówki.Cieplutko pozdrawiam. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

dzisiaj zacżęły mi się pojawiać reklamy - co chwilę coś nowego wyskakiwało i zasłaniało stronę tutora. Ipon - miałaś ten sam problem i co z tym zrobiłaś?
zorija
ipon - Syn mi część skasował zablokował jakieś programy ale duża część została i nie wiadomo co z tym zrobić.Może jednak ktoś nam poradzi co z tym niechcianym fantem zrobić? - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam, może jednak warto skorzystać z rad dawanych na tej stronie i zainstalować inną przeglądarkę? Ja używam przeglądarki "google chrome", dawniej "internet explorer" i na eTutor do tej pory nie pojawiła mi się ani razu reklama. Nie wiem jakiej przeglądarki Pani używa ale każdą inną, poza "internet explorer" można odistalować i zainstalować inną. A poza tym warto komputer przeskanować programem antywirusowym może uda mu się usunąć złośliwy program. Wszystkie objawy wskazują na to, że na komputerze jest jakiś złośliwy program który może uda się usunąć razem z przeglądarką.

Pozdrawiam.
?
Gość
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
ipon - Dziękuję za wskazówki mam trochę wolnego więc zajmę się tym problemem może tym razem się uda.Pozdrawiam. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

a dzisiaj miałam spokój - może to tylko był taki incydent? dzięki za radę.

do sskorupski: błagam,tylko nie "pani" my chyba jesteśmy równolatkami?
zorija
Gość - Zapamiętam, od teraz nie będę pisał "pani". A co do wieku to masz rację.

Pozdrawiam.
- 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.