ZALOGUJ SIĘ

Szukam chętnej osoby do sprawdzania tekstów

11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Witam, angielski zawsze był moją "piętą Achillesową". Zawsze nad tym ubolewałam, dlatego postanowiłam się wziąć za siebie i zacząć nadrabiać zaległości, i tak znalazłam się na eTutor. Szkoda że nie mogę poświęcić na naukę tyle czasu ile bym chciała, ale inne obowiązki zobowiązują. Ale do rzeczy.
Szukam chętnej osoby, o wyższym poziomie zaawansowania znajomości angielskiego, która chciałaby pomóc mi w nauce i sprawdzać pisane przeze mnie teksty i nagrania. Dodam że w tygodniu jest to max 1 tekst i nagranie. (na więcej niestety brakuje czasu). Jeśli ktoś byłby chętny to byłabym bardzo wdzięczna:)Proszę o kontakt.
Pozdrawiam serdecznie
A
Anyna88

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Masz dwie opcje.

1. Wykupić konto Premium.
https://www.etutor.pl/kursy-angielskiego/premium/

2. Pisać i nagrywać. Inni użytkownicy, w ramach wolnego czasu mogą sprawdzić Twoje prace. Wiele osób pomaga, więc jeśli jest jakaś wolna chwila, to korygują innych.

Pamiętaj że w ciągu jednego dnia może się pojawić kilkadziesiąt nowych tekstów, a więc na korektę Twojego może zabraknąć czasu lub chęci. To dobrowolna praca innych.
DAD
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
Anyna88 - Wiem, że poprawianie teksów użytkowników przez innych to ich dobra wola i zależna od ich czasu. Dlatego pytam, czy jest ktoś chętny do sprawdzania moich tekstów:) - 11 lat temu
DAD - No ale przecież są. Właśnie w tej chwili jak to piszemy, w dziale Teksty, pojawiają się korekty askawskiej i Danusi :)

Nie oczekuj deklaracji. Napisz w końcu ten tekst :)
Jeśli zniknie w gąszczu innych, to wklej tutaj linka do niego, a na pewno ktoś Ci poprawi.

pozdrawiam
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki