ZALOGUJ SIĘ

Kiedy będzie dostępna polska wersja notatek gramatycznych?

11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Wszystkie notatki wyjaśniające gramatykę zostały zmienione teraz na język angielski i chciałabym się dowiedzieć kiedy będzie dostępna polska wersja, gdyż mi to w ogóle nie pasuje żeby od poziomu B1 reguły gramatyczne były wyjaśniane po angielsku.
Ewelina79

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Jest już dostępna od dawna. W prawym górnym rogu notatki gramatycznej sa dwie flagi, brytyjska i polska. Jak klikniesz na polska flagę to notatki będą po polsku.
E
efogt
Ewelina79 - Również tego nie widzę, bo wchodzę tak samo w Gramatykę, a potem w Conditionals i wszystko jest wytłumaczone po ang., nie ma żadnych flag. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

WITAM

widzę tę odp. po raz drugi i jakoś nie umiem jej zlokalizować w praktyce.Wchodzę np w zakładkę gramatyka a następnie w Conditionalis i wszystko tłumaczone jest po ang i ani śladu dwóch chorągiewek,czy my korzystamy z tych samych programów? dziękuję za wskazanie mi błędu w chodzeniu po programie.pozdrawiam
G
grelam6
Ewelina79 - Sprawdziłam jeszcze raz i akurat w dziale Conditionals nie ma flag, ale już np. w dziale Reported Speech - Mowa zależna są flagi, sprawdź. - 11 lat temu
efogt - Sprawdziłam to: od lekcji 51 do 100 czyli w całym poziomie B1 i B2 w notatkach gramatycznych jest wybór języka. Od lekcji 101 do końca czy w całym poziomie C1 i C2 nie ma takiej możliwości. Wejdź w lekcje i sobie to sprawdź.
Pozdrawiam.
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.