ZALOGUJ SIĘ

ważne techniczne pytanie dotyczące resetowania danych nauki

zmodyfikowany: 12 lat temuostatnia aktywność: 12 lat temu
W związku z aktualizacją ETUTOR zdecydowałam się przerobić wszystkie lekcje i powtórki od początku. Proszę o informację czy jeżeli skasuje postępy w lekcjach i dane z powtórek - czy testy również ulegają skasowaniu - te testy ,które sama sobie ułożyłam.
Nie chciałabym tego.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
spirulinka
DAD - ??? - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Jakie testy sama robiłaś?

Wiem jak się robi listy słówek, ale nie wiedziałem nic o testach.
DAD
spirulinka - Właśnie tak."Skomponowałam" sobie testy na bazie list słówek z kursu. - 12 lat temu
DAD - Rozumiem. To jakos dla mnie zawsze były ćwiczenia. Nigdy nie myślałem o nich jak o testach i stad moje zaskoczenie. Myślałem o innej formie testu.

Mnie sie wydaje, ze własne słówka powinny zostać, ale najbezpieczniej będzie jak napiszesz do administracji.
- 12 lat temu
spirulinka - Wiesz... wszystko skasowałam... razem z ćwiczeniami - będę je komponować od razu w trakcie nauki, która teraz jest zdecydowanie wydajniejsza. Lekcje są idealnie opracowane:) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Testy - a dokładniej te stworzone przez Panią - nie powinny zostać skasowane, ich system jest niezależny od historii nauki i powtórek. Jednak testy, które z powtórkami są związane, czyli nie własne, tylko systemowe, mogą zniknąć - np. test "trudne elementy" - w nich znajdują się słowa zależne od powtórek.
e.lukasiewicz
spirulinka - dziękuję:) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.