ZALOGUJ SIĘ

Poszukuję osób chętnych do szlifowania języka angielskiego przez GG

zmodyfikowany: 12 lat temuostatnia aktywność: 12 lat temu
Witam

Moja prośba jak w temacie.Po prostu chciałbym z kimś kto dobrze zna język angielski poklikać. Mój numer GG 44126232

Pozdrawiam i czekam na wiadomości
brauniack
brauniack - Mój poziom to podstawowy przechodzę po mału do A2 ale muszę najpierw osiągnąć solidny fundament aby budować ściany angielskiego domu :) - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

http://www.ang.pl/spolecznosc/gg/1

W sumie pomysł fajny. Powinieneś podac jeszcze swój poziom, aby ktoś mógł się dopasować.


pozdro
DAD

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Hej. Bylabym chetna na taka nauke ale nie wiem czy moj poziom bedzie Ci odpowiadal. Zawsze mozna sprobowac.
Staram sie uczyc intensywnie bo jestem od 4 miesiecy w londynie. Moj numer gg to 472249.
P
PaulaZ84

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

moja rada:
zaloguj sie na angielskim portalu (tematycznym, randkowym), mozesz troche posciemniac, ale zawsze przedstawiaj sie jako Polak, ktory uczy sie jezyka. I wysylaj maile z informacja kim jestes, ze uczysz sie jezyka i chetnie kogos przy okazji poznasz (kill two birds with one stone), ze wybierasz sie za pare miesiecy do Uk (co nie musi byc prawda), no wymysl cos.

Polacy, ktorzy sie ucza jezyka robia bledy, kalki jezykowe, itd.
Dialogi maja sens na lekcji/kursie, gdzie nad sytuacja panuje nauczyciel, a tak dwoch sredniozaawansowanych zadaleko razem nie zajdzie. Lepiej poszukac kogos kto albo nie jest Polakiem (wtedy czujesz sie zmuszony do gadania po angielsku, nie da rady inaczej) albo jest nativem (na pewno od takiej osoby wiecej sie nauczysz).
malagorzka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A może http://sharedtalk.com/ ?

W profilu uzupełniasz jakich języków się uczysz, jakie są Twoje zainteresowania i w ten sposób selekcjonuje się grupa ewentualnych rozmówców.
futbolowa

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Futbolowa, podalas super strone! sama chyba z niej skorzystam do nauki innego jezyka!
malagorzka
futbolowa - Cieszę się, że się podoba :) Możesz w profilu wpisać, że uczysz się kilku języków, aczkolwiek jeżeli chcesz rozmawiać tylko np. po hiszpańsku, a nie angielsku, angielskiego lepiej nie wpisywać.

PS. Panie niech uważają na łowców żon :)) Jest tam stała grupa panów zza oceanu, którzy usilnie szukają partnerek z Polski. Ale nie są nieprzyjemni, nagabujący czy chamscy. Ot, po prostu żon szukają :D
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.