ZALOGUJ SIĘ

dodawanie słówek do powtórek : można wyłączyć przepisywanie?

12 lat temuostatnia aktywność: 12 lat temu
trochę mnie tutaj nie było stąd może znane pytanie : czy teraz zawsze dodająć cokolwiek do powtórek trzeba to umieć przepisać po angielsku?
L
lelek_3

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

To na pewno utrwala wprowadzone słówka, choć niektórym (nielicznym) się to średnio podoba - poczytaj tutaj:
https://www.etutor.pl/pytania-jezykowe/pytanie/176326-Dlaczego_jak_dodam_cos_do_powtorek_to_od_razu_wyskakuja_mi_zolte_kratk.html
knorwid

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wpisywania nie da sie CHYBA wyłączyć natomiast nie zawsze trzeba wpisywać dodawany element. Takiej "konieczności" nie ma np gdy:
-dodajesz słówko/zdanie ze słownika ze słownika
-dodajesz do powtórek zdanie związane ze słówkiem znajdującym się w danej lekcji (ale to słówko będziesz już musiał wpisywać)
-słówek które opisują rysunki
itp.

Osobiście uważam że pomysł z wpisywaniem jest dobry- często dodajemy słówko myśląc ze je zapamiętaliśmy, a gdy przychodzi pora na wpisanie to robimy literówkę...
B
Bebock
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja zazwyczaj dodaje słówka w ten sposób, ze wybieram dany dział i klikam na "zobacz listę".
Tam dodaje poprzez "plusik" tyle ile mi się podoba i jakie mi się podoba, bez koniecznoćci wpisywania.
DAD
knorwid - I dokładnie to -napisane przez Ciebie- jest w tym linku, którym załączyłem ;)
Też tak robię od czasu tamtej Twej wypowiedzi ;) Pozdrawiam.
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
DAD - Hmm.. ja nie widziałem tego linka wcześniej w tym wątku. :)
No to do wyboru bramka:
1. edytowałeś i go wkleiłeś dopiero teraz (Twoja wina)
2. przez te sortowanie postów po prostu nie zauważyłem (moja wina)
3. jestem w pracy i pobieżnie zerkam na et (moja wina )
4. ZONK :p (Twoja wina :p )
- 12 lat temu
knorwid - Post z linkiem wklejony, 2 godz temu (stan na 17:20), Twoj post 1 godz. temu.
Tak, sortowanie też mnie czasem ... no wiesz ;) Nie edytowałem - zapewniam. Pozdrowienia!
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki