ZALOGUJ SIĘ

Fotolekcje wskaźnik postępu się nie przesuwa

12 lat temuostatnia aktywność: 12 lat temu
Dlaczego wskaźnik postępu się nie porusza, jeśli wykonałem już po parę cykli danego tematu i udzielałem jedynie poprawnych odpowiedzi?
Perkoz

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

jerzy_pozoga
jerzy_pozoga - U mnie jest-ok! Wczoraj testowałem.
Ja dzisiaj sprawdziłem temat. Po najechaniu myszką na zielony pasek fotolekcji, ukazał się dodatkowy kwadracik z napisem info,
-wykonanie:40%
-ustalony cel:40%
-postęp:100%
--------------------
Pozdrawiam- jkp
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Korzystając z klawiatury należy używać klawiszy spacja lub "1". Przechodzenie strzałkami nie powoduje zaliczenia słówka. Dla mnie jest to dobre, bo można zapoznać się ze słówkami przed ich nauką.
D
dorszu
jerzy_pozoga - Hi dorszu- u mnie, na moim komputerze nie działa klikanie na spacje lub jedynkę.
Posługiwanie się strzałkami to dobre bo szybkie tempo w nauce ale "NIE zalicza", tak jak napisałeś.
Pozdrawiam- jkp
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

POMOC - zachęcam gorąco do samodzielności (to jedna z zalet kursów on-line (niezależność)), a POMOC jest wszak po to by z niej korzystać ;) https://www.etutor.pl/pomoc/kursy.php#faq
"Dlaczego nie mogę zaliczyć elementu lekcji na 100%?
- W przypadku list słówek konieczne jest dodanie do powtórek lub odrzucenie wszystkich elementów (klawisze 1 i 4). Samo przejrzenie wszystkich elementów nie powoduje zaliczenia danej strony lekcji.
W przypadku stron lekcji z przypisanym ćwiczeniem, konieczne jest rozwiązanie tego ćwiczenia, w celu zaliczenia danej strony lekcji."
knorwid
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.