ZALOGUJ SIĘ

Wyjazd wakacyjny a powtórki słówek.

12 lat temuostatnia aktywność: 12 lat temu
Co zrobić jeśli przez jakiś okres czasu nie bedę miał dostępu do internetu a średnio dziennie przerabiam około 300 powtórek.
Czy lepiej odchaczyć te dni w kalendarzu czy nie odchaczać a one i tak będą się kumulowały z dnia na dzień by w końcowym efekcie wyświetlić pare tysięcy?
Jak Wy drodzy uczniowie radzicie sobie w podobnej sytuacji będąc w trakcie wypoczynku wakacyjnego(oczywiście nie mając dostępu do sieci)
Pozdrawiam
serbio
Majakowalczyk23 - Ostatnio miałam 3664 powtórki rozłożyłam je na 2 tygodnie i było mi dużo łatwiej. :) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Ja zablokowałem i mi się trosze wiecej nagromadziło po moim dwu tygodniowym urlopie. No ale to kilka dni większej pracy i pózniej było mało.

Z drugiej strony możesz zostawić jak jest i rozłożyc te powtórki na tyle ile Ci odpowiada.

Jeśli nie masz dziennie po kilka tysięcy, to chyba nie ma to jakiegoś większego znaczenia.
DAD
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

ja miałem ostatnio do powtórzenia ponad 1200 wyrazów/zdań i sobie rozkładam np. po 20 i robię po kilka takich serii :D wtedy ile mam czasu tyle powtórzę i to mi nawet odpowiada :)
tamarind17

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

ja bym na Twoim miejscu zostawila, a pozniej robila po 70-100 dziennie wiecej niz normalnie, az by sie wyzerowaly...
chinyere

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

ja miałam tak jak Ty - ponad 300 dziennie - małą przerwę na urlop i dłuższą na lukę w abonamencie. Jeżeli odhaczysz odpowiednio wcześniej, część powtórek przejdzie na dni wcześniejsze i będziesz mógł je trochę nadrobić(kiedyś tak było - bo teraz za zmianami nie można nadążyć :). Ktoś na forum opisał te manewry, zdaje się temat był zatytułowany "jak zwiększyć ilość powtórek".

Jeżeli zrobisz to w ostatnim dniu, chyba nie będzie to miało większego znaczenia - odhaczysz czy nie. Po swoim urlopie miałam ich trochę za dużo i rozłożyłam na 30 dni, po miesiącu gdy przedłużyłam abonament, wróciły powtórki z list eT i znów miałam kilka tysięcy. Tym razem rozłożyłam je na 60 dni. Teraz jestem szczęśliwym człowiekiem, ponieważ na razie nie przekroczyły mi 200 i mam więcej czasu na pozostałe ćwiczenia.

Powtórki są wartościowe, ale celem samym w sobie też nie mogą być. Ja bym się nie przemęczała, chyba że Ci zależy, np. gdybyś z kimś współzawodniczył (notabene namierzyłam w statystykach kogoś, kto więcej powtarza w tygodniu niż ma wszystkich elementów dodanych do powtórek!). Jeszcze 1 uwaga: jeżeli rozkładasz powtórki np. na 30 dni - rozkładają się wszystkie z tych 30 dni na równe części.
esterka
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Serbio najważniejsza jest Twoja determinacja wyjazd na wakacje przed Tobą i skup się na tym jeśli zrosz sobie krótką przerwę może to będzie dobra okazja do zrobienia więcej miejsca na nowe powtórki.Naucz się jednego nie uczysz się dla harmonogramu jaki narzuca Ci cykl Ty sam sobie wybierasz spotkania z tutorem i sam wybierasz co musisz posiąść na daną chwilę,Najważniejsze,że masz apetyt na naukę dasz radę .Zyczę udanego urlopu
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.