ZALOGUJ SIĘ

Podczas wpisania na początku zdania dużej litery 'I' (przy włączonym caps locku)pojawia się litera mała 'i'

12 lat temuostatnia aktywność: 12 lat temu
Witam.
Podczas wpisania na początku zdania dużej litery 'I' (przy włączonym caps locku)pojawia się litera mała 'i' pomimo że w opcjach sprawdzania pisowni ustawiłem na język angielski,po usunięciu małej litery i wpisaniu drugi raz wtedy dopiero jest O.K.
Z góry bardzo dziękuję. Pozdrawiam.
J
jaro-08

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Prawdopodobnie to jest zależne od ustawień twojej przeglądarki. U mnie jest Ok. Wyeksportuj swoje ulubione (zakładki) i spróbuj przeinstalować przeglądarkę, wówczas powinieneś mieć ustawienia fabryczne. Po ponownym zainstalowaniu przeglądarki zaimportuj zakładki. Napisz jeszcze jakiej przeglądarki używasz i spróbuj wpisać coś do notatnika (lub innego edytora tekstu) z Caps Lockiem czy w notatniku jest ok ?
haw19
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
jaro-08 - Witam.
Przeinstalowałem przeglądarkę i jest w porządku.
jeszcze raz dziękuję za pomoc.
- 12 lat temu
haw19 - Na zdrowie :) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

A u mnie przeinstalowanie nie pomogło. Cały czas zmagam się z tym problemem - sprawdzałam na dwóch laptopach, PC-cie i Androidzie - za każdym razem, mimo włączonego Caps Locka, pierwsza litera jest mała (nie tylko I, każda).
futbolowa
jaro-08 - Futbolowa mam chyba dla ciebie rozwiązanie twojego problemu,należy w momencie wpisywania dużej litery wcisnąć klawisz shift+litera.Pozdrawiam. - 12 lat temu
futbolowa - Dzięki, faktycznie się sprawdza :) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki