ZALOGUJ SIĘ

W pt.4 ostatnia odpowiedż jest prawidłowa

12 lat temuostatnia aktywność: 12 lat temu
Pyt.jest w liczbie pojedynczej"jesteś"czyli odp."nie jestem" jest prawidłowa
M
merek_59
grzegi44 - pytania zadawaj konkretne i precyzyjne, najlepiej cytuj przez wklejanie pkt. 4 jest przecież kilka - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

JEŚLI chodzi Ci o pyt. Are you from Poland? - to tu akurat YOU oznacza WY (Czy jestescie z Polski?), zatem to odpowiedź NO, WE AREN'T (Nie, nie jesteśmy) jest tą prawidłową.
knorwid
merek_59 - Dzięki .że napisałeś Are you from Poland? to teraz wyjasnil mi sie błąd.Po prostu mialam zadane pytanie po polsku,strony się przetłumaczyły a ja nie zajażyłam.To było moje pierwsze spotkanie z eTutor.Dzięki - 12 lat temu
knorwid - Mozesz akceptować odpowiedzi poprzez kliknięcie znaczka pod zdjęciem osoby, która jej udzieliła. Zarówno autor odpowiedzi, jak i Ty, otrzymacie dodatkowe punkty reputacji.

Wiem, że dla niektórych będzie to wyglądało na żebraninę punktową, ale mnie po porstu wk.. - sorry, denerwują pytania z dobrymi odpowidziami, a nie odhaczone. Potem mienią się na forum czerwienią ;) p.s.) Udanych spotkań z eTutor!
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
absolwentka - Mnie też, dlatego popieram. Jest to znak, że autor otrzymał satysfakcjonującą go odpowiedź na zadane pytanie. - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.