ZALOGUJ SIĘ

Osiągnięcie poziomu C1 i C2 na portalu e-tutor, możliwe?

12 lat temuostatnia aktywność: 12 lat temu
Czy z tą platformą można nabyć faktyczny poziom C1 lub C2? Czy to jest takie trochę zawyżone?
J
jacek2490

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Myślę, że jest tu niewiele elementów na poziomie C1 i trudno jest coś znaleźć na poziomie C2 (może mało przydatne elementy slangu). Wiele osób (min. ja) czeka tutaj na takie elementy ucząc się własnymi metodami korzystając z dobrego systemu powtórek na portalu eTutor. Niemniej materiały zawarte tutaj, moim skromnym zdaniem, są warte przejrzenia. Dużą zaletą tego portalu jest to, że wytworzyła się tu pewna społeczność (niestety bardzo mała w stosunku do liczby abonamentów), która wzajemnie pomaga sobie w nauce.
piter_c

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Moim skromnym zdaniem, prawdziwy poziom C1 i C2 jest w sekcji Business English. Jest tam wiele profesjonalnych zagadnień z marketingu, HR itd. Zwroty używane w tym kursie to prawdziwa business class.
marc

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jakikolwiek kurs języka angielskiego na poziomie C1 i C2 musi zawierać obszerne zestawienie i mnóstwo ćwiczeń z wyrażeń przyimkowych, razem z kluczem w którym zawarte są niezbędne informacje/porady/błędy itp.

Na wyrażeniach przyimkowych polegnie każdy, bez względu na poziom, no może poza tłumaczami i wykładowcami gramatyki na uniwersytetach.

Porządne opanowanie tego zagadnienia jest niezbędne by język brzmiał naturalnie.
Poziom C1 jest na tutorze częściowo, C2 nie ma praktycznie w ogóle, także zgadzam się pod tym względem z piter_c.

PS. Nie wiem jak to jest w Business English, powyższe dotyczy tylko standardowego kursu tutora.

Tak to widzę.
quantum137
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
esterka - Lekcje Business English zostały opisane przez eTutor jako B1 i B2. Takie symbole podano w zakładce "words" - "vocabulary to learn". - 12 lat temu
quantum137 - Użytkownik marc pisze:
> Moim skromnym zdaniem, prawdziwy poziom C1 i C2 jest w sekcji Business English.
...???
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
esterka - Lekcje są tak oznaczone jak napisałam. Ich zawartości nie potrafię ocenić. Lata świetlne dzielą mnie od poziomów C. ;) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.