ZALOGUJ SIĘ

Ogloszenie na temat pomocy mojemu nauczycielowi

12 lat temuostatnia aktywność: 12 lat temu
Witam przepraszam ze zmieniam temat bo moj naczyciel z Warszawy poprosil mnie o pomoc tzn zebym poszukala mu nowych uczniow a ze teraz sa wkakcje to kazdy rezygnuuje ten nauczyciel uczy przez skype i bierze 15 zl za godzine a oto jego namiary tomekw1608 jego adres E-mail [...]@gmail.com oraz jego numer fona 793093518 moze wy znacie kogos to niech sie z glosi do niego tzn tego nauczyciela naprawde bardzo dobrze uczy bo mial ze mna zajecia jesli znajdziecie jakis uczniow to powolojacie sie na mnie bede wam bardzo wdzieczna za to jesli kogos znajdziecie [pozdr
ggosia84

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

tanio bierze, mi by się przydało, a dobry jest?
Bilberry
p-o-l-a - Bilberry jak sprawdzisz daj znać :) - 12 lat temu
mejlka - też czekam na opinię - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Z Wawy i 15 zł! To jakieś charytatywne lekcje.
I
izolda666
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
Bilberry - może student - 12 lat temu
ggosia84 - chyba raczej nie bo sam uczy przez skype - 12 lat temu
izolda666 - szanujący się student anglistyki powinien brać więcej - 12 lat temu
ggosia84 - w wakacje i tak mu uczniowei rezygnuja tzn nie ma chetnych w wakacje i tak juz duzo opuscil z ceny bo bral zawze 40 zl za godzine moze Ty sie skusisz na lekcje z nim przez skype? nie weim czy znasz namiary ale podam Ci jego nick skype to tomekw1608 E-mail [...]@gmail.com jego numer fona 793093518 bo naprawde w czasie wakacji nie za co zyc wiec jesli Ty sie do niego zglosisz to bedzie super zeby chociaz znalezc jednego ucxnia zeby mu wplacil na konto 15 zl to bedzie super - 12 lat temu
esterka - Niewiarygodne. Rozglądam się za takimi lekcjami, ale nie znalazłam żadnej oferty nauczyciela poniżej 4 dych. Kiedyś znalazłam stronkę z ogłoszeniami studentów za 25 zł. Jeden z portali oferuje naukę ze studentami lub lektorami, którzy nie są nauczycielami dopiero powyżej 30 zł za godzinę. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.