ZALOGUJ SIĘ

Bład przy dodawaniu notatek do własnych słówek + niewidoczne notatki

12 lat temuostatnia aktywność: 12 lat temu
Czy dla was też taka próba kończy się poniższą informacją?
Wystąpił błąd. Odśwież stronę, aby spróbować ponownie lub skontaktuj się z administracją serwisu.

Notatki są pod obrazkami, więc czasami trzeba przewinąć suwak aby je zobaczyć. Może warto rozważyć przemieszenie ich?
TommyTu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Dziękujemy za zgłoszenie problemu. Postaramy się go naprawić jak najszybciej. Czy pamięta Pan, w jakiej sytuacji notatki dodane przez Pana są niewidoczne? Pozdrawiam.
japonskiwachlarz
Drk - Wysłałem zgłoszenie /info przez formularz kontaktowy. TommyTu ma na myśli chyba sytuację w której notatka pojawia się wraz ze zdjęciem z bazy.. Wówczas jest wyświetlana jako ostatnia (poniżej zdjęcia) .. trzeba użyć skrola aby ja odczytać (a to dodatkowe czynności :) Fajnie byłoby wyświetlać ją zaraz pod elementem powtórki (słówkiem /frazą) aby była widoczna od razu ..

Pozdrawiam.
- 12 lat temu
TommyTu - Dzięki Drk! Dokładnie to (w takim marketingowym zabiegu ;) miałem na myśli. - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam,

także mam z tym problem, a funkcjonalność notatki jest bezcenna :)
Drk
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Funkcja dodawania notatek została poprawiona i mamy nadzieję, że nie pojawią się już błędy. Cieszymy się, że funkcja się podoba. I dziękujemy wszystkim użytkownikom, którzy sugerowali jej wprowadzenie! To dzięki wam się pojawiła :)
japonskiwachlarz
Drk - Bardzo dziękuję. Błędy na pewno będą się pojawiać :) jak nie tu to w innym wersie systemu :) Ich brak byłby niepokojący :) W "notatce" kluczowe jest to że edycja jest dostępna z automatu, na bieżąco /w trakcie powtórek, co sprawia że funkcjonalność jest potężna - daje możliwość własnej charakteryzacji /identyfikacji elementu. Jeszcze raz gratuluję i serdecznie pozdrawiam pomysłodawców i cały zespół etutora :) - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
quantum137 - Ja bym raczej powiedział, że nadmiar błędów jest w ogólności niepokojący a nie ich brak...
Dobrze, że tutorek szybko się za większość zabiera:)
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
Drk - Brak błędów rozumiany w kontekście braku działań :) Pozdrawiam. - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Czy czcionka przy wpisywaniu odpowiedzi została celowo zmieniona? Mnie trochę rozprasza, ale ja będzie trzeba to się przyzwyczaję.
TommyTu
Drk - ..mnie też rozprasza, ale to detal. Jeszcze nie wiem czy to pomaga czy przeszkadza podczas nauki :) Nowy krój miał być chyba z założenia bardziej czytelny ?? To rzecz usability które/a w całości /ogólnie jest.. słaba. Jednak przy takim skomplikowanym systemie może trwać latami doskonalenie jej do stanu przyjaznego użytkownikowi.. to proces, dosyć złożony. Szacunek za to ze etutor słucha opinii swoich użytkowników i co fantastyczne wdraża ich niektóre sugestie. Pozdrawiam :) - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.