ZALOGUJ SIĘ

Grupa do rozmawiania i pisania na Discordzie

2 miesiące temuostatnia aktywność: 4 tygodnie temu
Cześć wszystkim!

Chciałbym założyć kanał na Discordzie, gdzie będziemy mogli razem uczyć się angielskiego poprzez pogawętki na kanałach głosowych oraz pisanie na czacie. Szukam osób z różnym poziomem zaawansowania, abyśmy mogli wzajemnie motywować się do nauki i wspierać się nawzajem. Tematami będzie wszystko: jak minął dzień, zainteresowania, jakieś ciekawe historie z życia, opnie na temat jakiegoś filmu i co nam jeszcze przyjdzie do głowy :)

Co sądzicie?
Dajcie znać czy podoba wam się pomysł; jak zbierze się fajna grupka to utworzę serwer.

Miłego dzionka ^^
Matthew_Kaczkowski
Mariusz950704 - Ja również chętny:) - 4 tygodnie temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Byłbym chętny.
Pozdrawiam.
A
akapulko

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

jestem chetna pozdrawiam
W
Wowelsos

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Tyle jest takich 'pokoi' na Discordzie, gdzie jest już aktualnie masa ludzi z którymi można porozmawiać po angielsku, gdzie wręcz są podkategorie do audio, pisania, czytania, plus są różne eventy, ze ja bym osobiście nie była zainteresowana nowym pokojem w którym jest mało ludzi. Takie moje osobiste zdanie :)
Chelsey
Matthew_Kaczkowski - A mógłbyś proszę podać nazwę takiego kanału? Szukałem wcześniej i nie znalazłem. Pozatym to byłby kanał dla społeczności eTutora ;) - 4 tygodnie temu
Chelsey - https://discord.gg/spanish-english

Ten serwer ma 95tys użytkowników. Można na nim uczyć się i angielskiego i hiszpańskiego.
- 4 tygodnie temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Widzę, że mamy paru chętnych. Do końca tygodnia utworzę kanał :)
Stay tuned!
Matthew_Kaczkowski

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.