ZALOGUJ SIĘ

witam,dlaczego nie mogę zrealizować A-A1 pojawia mi się wykup abonament?

12 lat temuostatnia aktywność: rok temu
gdy otwieram zakładkę LEKCJIE to widzę Diki angielski i tutaj wszystko mogę otworzyć natomiast gdy otwieram A-A1 to pokazuje mi że nie wykupiłam abonamentu co to oznacza przecież wykupiłam kurs? Czy muszę wykupić PREMIUM?
E
e.hinz
DAD - Przy Premium wykupujesz opiekę nauczyciela, który sprawdza Twoje teksty, kieruje Twoja nauką (podobno, nie mam :p )

Niestety nie mam tez DIKI i nie wiem jak działa. NIe wydaje mi sie jednak, abys nie miała mieć dostępu do standardowych lekcji.

Na dole masz link do kontaktu:

https://www.etutor.pl/informacje/kontakt/wiadomosc/?t=bugreport

Zgłoś to jako błąd. Nawet jak to nie błąd, to szybko dostaniesz odpowiedz z administracji.
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
e.hinz - dziękuję za odpowiedź
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

O Premium nie chodzi z pewnością, Premium daje indywidualną opiekę i sprawdzanie prac przez nauczyciela, a nie dostęp do jakichś innych materiałów.
Na platformie eTutor dostępne są różne kursy.
Najwyraźniej wykupiłaś właśnie kurs DIKI ANGIELSKI, skoro do tych materiałów masz dostęp. Ja nie mam i w ogóle w LEKCJACH tego nie widzę. Mam inny kurs.
Ewa-Sally
absolwentka - Pewnie jest tak, jak pisze Ewa. Ja kiedyś zalogowałam na Diki, hasłem i loginem z etutor i też nie miałam dostępu do wszystkiego. Pozdrawiam!;) - 12 lat temu
e.hinz - dziękuję za odpowiedź - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam, DIKI i e-tutor to niezależne kursy, które kupuje się osobno. Wiem, bo mam wykupione oba :-) W zakładce lekcje pokazują mi się lekcje od A do C2 oraz w tej samej zakładce DIKI ang. Niektóre elementy tych kursów są wspólne,ale generalnie to dwie różne rzeczy. DIKI bardziej nastawiony jest na konwersację i tematyczny: w podróży, business english, a e-tutor to po prostu porządny całościowy kurs angielskiego.
mangosik12

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

To może być zwykła pomyłka.Ja płacę za "premium",a kiedyś zamiast jeden miesiąc premium dali mi pół roku normalnego kursu, ale po interwencji zaraz zmienili.
wacek6713

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.