ZALOGUJ SIĘ

Książki w języku angielskim. Sprawdzone sposoby.

4 miesiące temuostatnia aktywność: 3 miesiące temu
Siemka.
Jedna z metod nauki języka angielskiego są książki anglojęzyczne, a jesli już coś czytamy, to fajnie byłoby, żeby to nas interesowało.
Większość polskich tytułów, które leżą w moim obszarze zainteresowan, w wersji angielskiej są średnio 4 razy droższe. Często Jedynym sprzedającym jest amazon lub pośrednicy. Macie na to jakieś sposoby?
N
nikus1166
darkobo - Antykwariaty, znany serwis aukcyjny na "A" lub ogłoszeniowy na "O". - 4 miesiące temu
darkobo - @klata947 - Przeglądarka zgłasza, że podlinkowane strony nie są bezpieczne, odmawia mi dostępu.
Co jest pod tymi linkami?
- 4 miesiące temu
klata947 - Angielskie książki - około 30 gb - a w sumie to mam tych książek więcej jak ktoś chętny - 4 miesiące temu zmieniany: 4 miesiące temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Ja pożyczam z bibliotek publicznych, które są w mojej okolicy. Mają sekcję obcojęzyczną. Warto się zorientować. Zwykle nie są bardzo rozbudowane ale zawsze to coś :-)
B
Barbara.m

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mam dostęp do forum z którego ściagam zazwyczaj ksiażki, ktore pózniej pakuje na mojego kindla

Jak ktoś szuka konkretnej książki to mogę pomóc
K
klata947

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja polecam aplikację Readable. Można tam znaleźć wiele książek na wybranym przez siebie poziomie. Co więcej czytajac tekst mozna kliknąć na nieznany nam wyraz co spowoduje pokazanie znaczenia.
S
s.szwoch

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja kupuję książki w lumpeksie, w moim mieście jest koleś co ściąga ciuchy i fanty z Wielkiej Brytanii - co tydzień coś nowego, trafiają się też książki. Widziałam też takie książki na Vinted.
chojnacka87

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.