ZALOGUJ SIĘ

luzne konwersacje w wolnym czasie - chętni?

4 miesiące temuostatnia aktywność: 3 miesiące temu
dzień dobry, Chciałabym znaleźć osobę z którą mogłabym porozmawiać/ popisać aby poćwiczyć język. nie znalazłam czatu dla użytkowników etutor, ale może znajdzie się ktoś chętny na forum:) ?
S
sylviass
monika_3319 - hej Sylwia, ja bardzo chętnie. mój poziom to b1. Złapmy się mailowo: [...]@gmail.com. - 4 miesiące temu
sylviass - napisałam wiadomość 🙂 - 4 miesiące temu
Ada7964 - Może na messangerze utworzyć pokój konwersacje czy jak to się tam nazywa ? Też chętna b1-b2 - 3 miesiące temu
sylviass - fajny pomysł 🙂 zaprosiłam Cię do znajomych, możemy z Moniką i ew. innymi chetnymi utworzyć czat - 3 miesiące temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 6

Chętnie Sylwia. Jaki poziom? Pisz na [...]@gmail.com
K
kullub1984
sylviass - wysłałam wiadomość 🙂 - 4 miesiące temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam :-)

Posłałem zaproszenie do znajomych i na komunikatorze eTutor możemy się dogadać odnośnie konwersacji. Jaki masz poziom? Dopiero zaczynasz się uczyć, czy to kontynuacja?

Pozdrawiam naukowo ;-)
Marcin48

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Fajnie byłoby od czasu porozmawiać, z osobami na podobnym poziomie i z podobnymi oczekiwaniami co do nauki języka.
N
nikus1166

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mój poziom jest dość wysoki, B2 około. A wasz jaki?
K
kullub1984

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

ejj ja też chcę z kimś popisać tutaj
O
olka555
nikus1166 - Jaki jest Twój poziom? - 4 miesiące temu
olka555 - b1-b2? coś koło tego 😅 - 4 miesiące temu
sylviass - napisałam wiadomość - 4 miesiące temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

If anyone is interested here is my email

[...]@gmail.com

I'm at a B2 level and I might be even breaching into C1. But, my English tends to break down and sometimes I make some pretty elementary mistakes when being under pressure 😅😅😅
K
klata947

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki