ZALOGUJ SIĘ

Sposoby na złapanie kontaktu z Native Speakers

4 miesiące temuostatnia aktywność: 4 miesiące temu
Czy macie jakieś sprawdzone sposoby na to? Omegle, Facebook jakiejś grupy, a może jakieś inne aplikacje typu badoo z lokalizacja poza Polskę?
N
nikus1166

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

preply.com

Trzeba zapłacić symboliczną kwotę, ale jestem już po pierwszej 'lekcji' francuskiego na preply.com i mogę polecić. Ja za 50 minutową sesję z native speakerem zapłaciłem 20 złotych.
N
nejtif_spiker

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

niestety native z afryki mają bardzo odmienny akcent i słabą gramatykę. Mialem kiedys z taką z Zimbabwe. Pogadac można, ale polacy maja duzo lepszy akcent na B1 niz ci tutorzy z afrykanskich państw.
Paveu
nikus1166 - Tak.
Według mnie to całkiem odmmieny akcent, niż ten typowo brytyjski. Ciekawy jestem zdania innych naszych użytkowników etutor.
- 4 miesiące temu
spajk - W mojej pracy zaczęli pojawiać się ludzie z różnych krajów i póki co jeżdżąc po Europie nie miałam problemu zrozumienia to niestety kiedy przybyli ludzie z Nigerii,Etiopii..itd był problem i wtedy żeby się dobrze zrozumieć musilelismy pisać sobie co chcemy i co trzeba zrobić.... - 4 miesiące temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Korzystałam kiedyś z tutlo. Ale o ile osób do porozmawiania jest niby dużo to trafić na kogoś sensownego jest bardzo trudno. Miałam wtedy darmowe więc korzystałam ale gdybym miała zapłacić to uważam, że nie jest to jednak warte swojej ceny.
B
Barbara.m
nikus1166 - Bardziej chodzi mi o darmowe sposoby, niz te śmieszne portale, z native speakers from africa. - 4 miesiące temu
Paveu - a to sam jestem ciekawy. pewnie sa jakies portale gdzie mozna zlapac z kims kontakt for fun jak w Euro Trip :D - 4 miesiące temu
Barbara.m - Na pewno są i takie darmowe. Ja akurat pracuję z osobami anglojęzycznymi więc chcąc niechcąc mam kontakt 😉 I nie szukałam innych okazji. Wcześniej jak nie miałam tego kontaktu korzystałam przez jakiś czas z tutlo opłacanego przez pracodawcę żeby właśnie mieć możliwość rozmowy. Ale sama bym się nie zdecydowała na kupno u nich dostępu. jest to niezłe ale jak dla mnie nie ta proporcja ceny do jakości. A do tego korzystałam z etutora na potrzeby utrwalania słownictwa. - 4 miesiące temu
nikus1166 - @paveu
Eurotrip? Masz na myśli tindera.? Hah
- 4 miesiące temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.