ZALOGUJ SIĘ

Czy można wykupić dożywotnio jeden z kursów?

5 miesięcy temuostatnia aktywność: 5 miesięcy temu
Hej wszystkim,

chciałbym wykupić kurs niemieckiego na zawsze jest taka możliwość czy tylko model subskrypcji?
Pytam bo widziałem u konkurencji możliwość dostępu life-time za wyższą cenę.
F
franki89

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Co jakiś czas bywają takie promocje. Niedawno nawet była kolejna. Ale tylko eTutor wie, czy i kiedy będzie następna. Aktualnie nie można.
darkobo

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Aktualnie w ramach oferty na zawsze można zakupić paczkę angielską, która składa się z 3 kursów: eTutor angielski, Business English oraz Travel English. Oferta będzie dostępna do 10 grudnia 2023 roku - https://www.etutor.pl/offers/package-en-be-te-december-2023

Zachęcamy do sprawdzania informacji o promocjach na bieżąco :)
adrianna.wu
Pracownik eTutor
5 miesięcy temuzmieniany: 5 miesięcy temu
Ibrahim50 - Dobra oferta, ale podejrzewam ze beda lepsze. Zanim ja dokonalem zakupu, musialem wpierw znalezc czas na nauke, przerobienie jednego poziomu z pelnym slownictwem to okolo 3 miesiace dla czlowieka pracujacego, a 2 miesiace dla ucznia lub studenta. Pomysle nad opcja NA ZAWSZE z dluzszej perspektywy korzystna. Jak na razie jestem zadowolony z eTutora jak widze to nauki jest do obrzydzenia. Niemiecki tez jest dobry i biorac pod UWAGE GRY JEZYKOWE to jest tego troche. Tak naprawde nie trzeba myslec ile zajmie nauka jezyka, po prostu trzeba sie uczyc, jest to proces, ludzie sukcesu mowia: TRUST THE PROCESS, bo oczywiscie sa tez chwile zwatpienia, wzloty i upadki. - 5 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki