ZALOGUJ SIĘ

klasyfikacja wszystkich użytkowników etutora ...

5 miesięcy temuostatnia aktywność: 5 miesięcy temu
spojrzałem na klasyfikację czasu nauki - pierwsza osoba ma ponad 11 000 minut w ciągu ostatnich 7 dni - najpierw byłem pełen podziwu ale z ciekawości przeliczyłem ile musiała się ta osoba uczyć każdej doby ( nawet nie dnia ) - i co wyszło? Ciekawostka - taki wynik można uzyskać korzystając przez 7 dób przez około 26 godzin/doba - czy jest w stanie ktoś to wyjaśnić? Czyżby przy zmianie czasu na zimowy wydłużyła się nam doba?
P
pkuziola

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Nie mamy wpływu na to czy ktoś uczy się cały czas za pośrednictwem naszej platformy, czy tylko loguje się aby mieć jak najwyższe statystyki czasowe. Niektóre raporty natomiast generują się przed północą (przed rozpoczęciem danego tygodnia), natomiast kończą się generować po północy (po zakończeniu danego tygodnia). Okres w którym generuje się raport przekracza zatem tydzień, ale cały ten czas uwzględnia się w ramach jednego tygodnia.
m.krok.90
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Może jeszcze tak być, że to jakiś bot jest, albo ktoś ma zainstalowanego bota, który co chwila odświeża dostęp ("macha" i "klika" myszką), ale tak, czy inaczej, nie powinno być możliwe naliczenie więcej niż 10 080 minut. To, że raporty inaczej się zaczynają i inaczej kończą, to moim zdaniem błąd programistyczny, który wypadałoby naprawić.
darkobo

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.