ZALOGUJ SIĘ

Web English i inne kursy- płatność

14 lat temuostatnia aktywność: 7 miesięcy temu
Mam jeszcze kilka pytań dotyczących wprowadzenia Web English:

1. Czy wykupując abonament na Web English mam także dostęp do wszystkich lekcji z zakładki SŁÓWKA?

2. Jeśli tak, to czy w mojej sytuacji muszę wykupować ten pakiet po pełnej cenie, jak dla nowego użytkownika? Zostało mi jeszcze pół roku Ultimate English i miesiąc gramatyki.

3. Czy jeśli nie będę zainteresowany pakietem Web English, mogę go nie wykupywać, a zamiast tego przedłużyć abonamenent na pozostałe 2 kursy? W tej chwili po kliknięciu PRZEDŁUŻ ABONAMENT w moim profilu wyskakuje jedynie oferta zakupu Web English.
K
komarinio

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Na pytanie 3 znalazłem już odpowiedź. Wygląda na to, że jest to możliwe po wejściu w swoją historię wpłat :)
K
komarinio

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

1. tak
2. sprawdź e-mail od etutora, tam znajdziesz link do oferty promocyjnej dla osob, które wcześniej zakupiły inne kursy. Kurs Web English bedzie kosztował 99zl/rok
Ajdija
14 lat temuzmieniany: 14 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

1) Tak, pakiet Web English daje też dostęp do pakietów Ultimate English i Gramatyka angielska.

2) Osoby które wcześniej korzystały z serwisu dostaną maila z ofertą promocyjną.

3) Zachęcamy do wykupienia pakietu Web English, daje on dostęp do znacznie większej ilości materiałów niż pojedyncze pakiety Ultimate English i Gramatyka angielska.
pako
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

W takim razie czekam na maila z ofertą promocyjną :)
K
komarinio

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki