ZALOGUJ SIĘ

Jak zamówić papierowy certyfikat?

7 miesięcy temuostatnia aktywność: 7 miesięcy temu
Zdałem egzamin certyfikacyjny i dostałem certyfikat w formie pdf, ale w faq przeczytałem, że można też po opłaceniu kosztów wysyłki dostać papierową wersję na życzenie. Brakuje tylko informacji jak to życzenie wyrazić, żadnego formularza, opcji, adresu. Czy ktoś już próbował zamówić taki certyfikat?
A
adam.piotrowicz

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Próbowałeś napisać na [...]@etutor.pl?
darkobo
adam.piotrowicz - Nie, ale wychodzi że to jedyna opcja. - 7 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Też interesuje mnie ten wątek. Może niedługo przystąpię do egzaminu eTutor.
Marcin48

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zobacz to :
kopia z działu pomocy :

Czy otrzymam papierowy certyfikat pocztą?
Uzyskane certyfikaty wysyłamy do użytkowników bezpłatnie w formie elektronicznej. Na życzenie możliwe jest także otrzymanie papierowej wersji certyfikatu, po wniesieniu dodatkowej opłaty za druk i wysyłkę w wysokości 10 zł. Papierowe certyfikaty drukowane są na specjalnym papierze utrudniającym ich podrobienie i zawierają pieczęć szkoły języka angielskiego eTutor.

Jak szybko otrzymam certyfikat?
Zrealizowane egzaminy są ręcznie weryfikowane przez naszych egzaminatorów. Weryfikacja może potrwać do 2 dni roboczych od zrealizowania egzaminu. Jeśli wynik jest pozytywny, natychmiast po zweryfikowaniu egzaminu wysyłamy do użytkownika certyfikat w formie elektronicznej. Certyfikat papierowy wysyłamy na życzenie przesyłką priorytetową po wniesieniu opłaty za druk i wysyłkę w wysokości 10 zł.

tylko napisz na adres e-mail ze swojego konta
Majon115
7 miesięcy temuzmieniany: 7 miesięcy temu
adam.piotrowicz - Widziałem to zanim napisałem post, przeczytałem już z 5 razy i nadal nie widzę tu żadnej informacji w jaki sposób taki certyfikat zamówić. - 7 miesięcy temu
Majon115 - Napisz e-mail do administracji z prośbą o informację jak uzyskać certyfikat papierowy. - 7 miesięcy temu
adrianna.wu - Zapraszamy do kontaktu na adres [...]@etutor.pl - 7 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.