ZALOGUJ SIĘ

jak korzystać z kursu etutor.pl

zmodyfikowany: 7 miesięcy temuostatnia aktywność: 7 miesięcy temu
1. Jeśli warto i jest możliwe na różne sposoby korzystać z kursu np etutor.pl, to można i warto pozostawać z tym kursem długo. Jeśli to jest niemożliwe, lub mało wartościowe to po przerobieniu kursu + powtórka należy szukać innego kursu lub sposobu nauki.

2. Analiza nauki zależy od celów jakie sobie stawiam w nauce angielskíego.

Zawsze miałem trudności w definiowaniu celów nauki. Dzisiaj idzie mi to lepiej i sprzyja to postępom w nauce.

3. Teraz należałoby przejść do szczegółów. Zobaczymy czy temat okaże się ciekawy.
abmmichal
piotr.grela - Jestem przekonany Michał, że posiadasz już doskonałą znajomość angielskiego pora na wykorzystanie tego w praktyce czytanie, oglądanie po angielsku. - 7 miesięcy temu
abmmichal - Piotr, próbuję proponowane przez Ciebie działania, i widzę nawet postępy, absolutnie jednak nie zadawalają mnie one.
Gubię wyuczone samogłoski i dyftongi. Piszę słabo, są teksty, których nie rozumiem i mnie to nie dziwi, ale czasami nie wiem dlaczego nie rozumiem tekstu. Takie uproszczone wyjaśnienie.
- 7 miesięcy temu zmieniany: 7 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Witam
Jeśli uczysz się języka tylko po to by się uczyć to można ten kurs robić bez końca, w pętli.
Jeśli uczysz się bo go używasz na codzień to inna piosenka. Warto wracać do tego kursu aby utrwalić nowe poznane słowa,
w tym kursie cały czas jest coś rozwijane. Nowe lekcje, nowe słowa i zwroty.
Cel nauki jest bardzo istotny i ważny. Ja chcę zmienić pracę i specyfika jej języka jest zupełnie inna więc potrzebuję
znajomości innego zakresu słów.
Rozwijajmy się inntelektualnie i osobiście a zawsze będziemy mieli ważny cel do nauki.
Pozdrawiam
Majon115

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Majon, dzięki zaznaczyłeś bardzo dobre punkty.

Jest jeszcze kwestia,powtarzania, bo się zapomina.

Chyba jednak uczę się bo chcę być coraz lepszy w znajomości języka.
abmmichal

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki