ZALOGUJ SIĘ

jak to jest z wysłanymi wypracowaniami?

12 lat temu
Witajcie.
Jak to jest z wysłanymi wypracowaniami? Czy ktoś we weryfikuje, poprawia? Czy jest możliwość uzyskania informacji zwrotnej o napisanym tekście?
C
comeon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Witaj comeon- poprawę twoich prac pisemnych masz szansę ale jedynie w sposób grzecznościowy na zasadzie współpracy ze starszym, zaawansowanym w English language.

JA, zainwestowałem w intensywny kurs angielskiego poprzez dodatkową opłatę ok.400 zl dla prowadzącego mnie nauczyciela.

Ja, piszę prace domowe i nagrywam swoje wypowiedzi co 7 dni. Polecam tobie "comeon" taki intensywny sposób nauki aby pisać i czytać poprawnie już od początku twojej nauki.

Jeżeli masz na uwadze intensywny kurs nauki to zwróć się pisemnie poprzez zakładkę POMOC/ kontakt do eTutora.pl. I masz szansę zapłaty dodatkowej o -15%.

(Ja zapłaciłem przez pocztę.)
Pozdrawiam i życzę powodzenia w nauce -jkp

PS. Gdybyś miał chęć zaprosić znajomego to kliknij 2x na znaczek imienny a potem już po potwierdzeniu można prowadzić korespondecję prywatną.
jerzy_pozoga
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu
jerzy_pozoga - Na początek sprawdź swój komputer z zakładki POMOC / Rozwiązywanie problemów ! To bardzo ważne dla dalszej łączności z eTutor.pl. - 12 lat temu
jerzy_pozoga - Cd. Informacje zwrotne o napisanym tekscie możesz uzyskać z zakładki pt. TEKST.
Zakładka ta ma 4 części-PYTANIA,TEKSTY, NAGRANIA, FORUM.
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.