ZALOGUJ SIĘ

Funkcja "nie mogę odsłuchać teraz"

10 miesięcy temuostatnia aktywność: 9 miesięcy temu
czy planujecie wprowadzić funkcję "nie mogę odsłuchać teraz" . Wszystkie aplikacje mają taką możliwość,a ceny za etutor rosną,tymczasem funkcji,które ułatwiają życie brak. Jak się odpala lekcje nie ma szans posłuchać nagrania.
Shay
adrianna.wu - Potwierdzam, że przekazałam sugestię do odpowiednich osób w naszym zespole — bardzo dziękujemy.
Nie mogę zagwarantować wdrożenia zmian, ale na pewno pochylimy się nad propozycją.
- 10 miesięcy temu
netis7 - Przywrócenie usuniętych funkcji obiecała Pani z miesiąc temu i wciąż ich nie ma.... - 10 miesięcy temu
adrianna.wu - @netis7, po ponownym przeanalizowaniu kwestii ikony ℹ️ nie zdecydowaliśmy się na jej przywrócenie. Uporządkowanie przestrzeni w powtórkach było naszym priorytetem, z czego skorzysta cała grupa użytkowników. Tutaj pośpieszyłam się z odpowiedzią, mój błąd, za co przepraszam. Jednak statystyki dla danego hasła są dostępne po kliknięciu w opcje (symbol trzech kropek) > Elementy w powtórkach.

Natomiast w notatkach do powtórek pojawiły się pomocne skróty klawiszowe:
Ctrl + S → zapisuje zmiany w notatce,
ESC → anuluje zmiany w notatce.
- 9 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

No niestety, ale w eTutor raczej ubywa przydatnych funkcji kosztem zmian w szacie graficznej.
N
netis7
spajk - Zgadzam się! Ostatnio często nas zaskakują zmiany które nie czego nie ulepszają a wręcz przestawiają z miejsca na miejsce ...zastanawiam się czy warto dalej tu być . - 10 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.