ZALOGUJ SIĘ

Pomysł- w rekordach uaktualnienie o daty ich osiągnięcia i rozbudowa.

10 miesięcy temuostatnia aktywność: 10 miesięcy temu
Cześć, nie uważacie że Etutor powinien wprowadzić datę osiągniętego rekordu w zrobionych lekcjach, powtórkach na dzień i co tam jeszcze było?. Dodatkowo też jakoś bardziej to rozbudować.
WalczeZaNarnie

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Zaakceptowana przez pracownika eTutor
Przecież takie daty są (w zakładce "Twoje postępy", dostępnej przez "hamburgera):
Twoje osiągnięcia
Najwięcej czasu spędzonego w serwisie 5 h 9 min (27 marca 2013)
Najwięcej wykonanych powtórek 2250 (7 lipca 2015)
Najwięcej wykonanych ćwiczeń 460 (16 marca 2013)
Najwięcej elementów dodanych do powtórek 107 (28 sierpnia 2015)

Chyba, ze chodzi ci o coś innego.
darkobo
WalczeZaNarnie - Jak to znaleźć?? nie wiedziałem że istnieje coś takiego - 10 miesięcy temu
darkobo - Na samym początku swojego wpisu napisałem jak tam dotrzeć (w przeglądarce).
W aplikacji pewnie jakos przez profil, musiałbym sprawdzić.

Jest jeszcze opcja, że jesteś klientem korooracyjnem, a parę razy już się okazało, że tu pewne funkcje działają inaczej lub sa w ogóle niedostępne.
- 10 miesięcy temu
darkobo - W aplikacji jest jeszcze prościej: klikasz w awatara pod dowolnym wpisem na forum przewijasz na sam dół.
O dziwo kliknięcie w awatara w hamburgerze tak nue działa. Tak, czy inaczej, Twoje osiągnięcia sa w zakładce "Statystyki".
- 10 miesięcy temu zmieniany: 10 miesięcy temu
darkobo - Już wiem. W profilu trzeba klikać kliknąć w imię i nazwisko znajdujące się przy awatarze. - 10 miesięcy temu
adrianna.wu - @darkobo jak zawsze na posterunku, dziękuję 😉 - 10 miesięcy temu
darkobo - Może przydałby się jakiś przewodnik po aplikacji, z opisem poszczególnych ekranów i wskazaniem co jest dostepne w zależności od tego, w co się kliknie. - 10 miesięcy temu
adrianna.wu - @darkobo, dziękujemy za pomocną sugestię 😊 - 10 miesięcy temu
adrianna.wu - Tylko dodam, że pomocny tutorial jest dostępny w zakładce Pomoc > Szybkie wprowadzenie. Jednak weźmiemy pod uwagę dodanie dodatkowych treści. - 10 miesięcy temu
darkobo - Szybko rzuciłem okiem na "Szybkie wprowadzenie" i np. nie znalazłem tam pod profilem informacji o tym, co się dzieje, jak się kliknie w imię i nazwisko.
A swoją drogą, biorąc pod uwagę, że pewne pytania pojawiają się stosunkowo często, może warto byłoby opracować sekcję Q&A? Łatwiej byłoby wówczas odpowiadać na zadawane przez leniwców pytania, poprzez odesłanie do tego działu lub wręcz bezpośrednie podlinkowanie właściwej odpowiedzi. Teraz trzeba ich szukać na Forum, co nie zawsze jest łatwe.
- 10 miesięcy temu
adrianna.wu - Dlatego też będziemy mieli na uwadze aktualizacje treści :) - 10 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.