ZALOGUJ SIĘ

WordSmith problem po aktualizacji gry

12 miesięcy temuostatnia aktywność: 7 miesięcy temu
Czy ktoś, tak jak ja, ma problem z nową wersją gry WordSmith? Nie jestem w stanie ułożyć słowa, bo scrabble albo w ogóle mi nie wchodzą na planszę, albo układają się w miejscu, w które nawet nie klikałam...
S
steciukbe

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 6

Mam to samo. Problem zgłoszony, ale kiedy będzie ok to trudno powiedzieć. Trzeba się upominać.
M
Mirunio44
steciukbe - Ok, dziękuję za informację. - 12 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Tak jak wspomniał Mirunio44, problem jest przez nas rozpoznawany i pracujemy nad jego rozwiązaniem. Przepraszamy za niedogodności oraz prosimy o wyrozumiałość.
m.krok.90
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jak długo jeszcze trzeba będzie czekać na rozwiązanie problemu z aplikacją WordSmith?
M
Mirunio44
adrianna.wu - W dalszym ciągu badamy sprawę - będziemy wdzięczni za cierpliwość. Dodatkowo zalecamy na telefonie aktualizację aplikacji "Android System WebView". W tym celu należy wejść w Sklep Play odszukać aplikację i spróbować zaktualizować do najnowszej wersji. - 11 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Aplikacja została zaktualizowana według sugestii, niestety nie ma żadnych efektów. Gra nie działa w dalszym ciągu. Nie ukrywam, że akurat ja opłacam abonament tylko dla tej gry i jeżeli nie zostanie to naprawione, to z przykrością będę zmuszona zrezygnować z etutora. A swoją drogą, co to za aktualizacja gry która tylko pogorszyła sprawę?
M
Mirunio44
m.krok.90 - Dziękujemy za update, wciąż badamy sprawę związaną dysfunkcją gry Wordsmith u niektórych użytkowników. Prosimy o cierpliwość. - 11 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Chciałam dać znać, że wprowadziliśmy poprawkę do gry Wordsmith w aplikacji na urządzenia mobilne, dzięki, której już nie powinno być kłopotu z ustawianiem liter na planszy. Zachęcam do sprawdzenia :)
adrianna.wu
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

To prawda, poprawiło się znacznie i już można grać, ale niestety jeszcze się zacina szczególnie w narożnikach.
M
Mirunio44
Mirunio44 - Niestety dalej WordSmith zacina się. Czasami trzeba próbować kilkukrotnie umieszczać literkę w polu, a czasami w ogóle system na to nie pozwala:( - 11 miesięcy temu
m.krok.90 - Czy po ostatniej korekcie z naszej strony dalej występuję problem z zacinaniem się? Jeśli tak, serdeczna prośba o bezpośredni kontakt na - [...]@etutor.pl/ - 11 miesięcy temu
anna.szewczak - mam problem z Wordsmith. od kilku dni serwer oczekuje na połączenie.... pozostałe gry działają tylko ta jest "zawieszona". - 7 miesięcy temu
les15 - U mnie jest to samo, zarówno w aplikacji mobilnej jak i wersji na komputer - 7 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki